Kauno TPMC vs Sporto garantas (79:84)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 sausio 09 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

I lygos nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ „Sporto garantas“ penketuko pergalė prieš „Kauno TPMC“

2022 sausio 09 d., Sekmadienis, 18:54 val., peržiūros: 418

Sausio 9 dieną, Kauno TPMC sporto salėje susitiko be pralaimėjimų žengiančios I lygos ekipos – "Kauno TPMC" (šeimininkai) ir "Sporto garantas" (svečiai).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo "Sporto garantas", kurie nepaisant dviejų M. Gailiūno tritaškių pirmo kėlinio pradžioje sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą. Visgi, "Kauno TPMC" trimis tolimais metimais kėlinio pabaigoje sugebėjo aptirpdyti savo deficitą iki trijų taškų – 18:21.

Antro kėlinio pradžioje svečiai iškart vėl didino persvarą iki dviženklio 20:30. Šią dešimties taškų persvarą "Sporto garantas" išlaikė iki kėlinio pabaigos ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 31:41.

Trečiajame kėlinyje "Sporto garantas" ekipa, užvesta A.Pelšs dviem tolimais metimais, dar labiau nutolo ir kėliniui pasibaigus jau pirmavo 49:65.

Lemiamame kėlinyje "Kauno TPMC" kilo į lemiamą šturmą ir įpusėjus kėliniui priartėjo iki aštuonių taškų 63:71. Vėliau du tritaškius dar pridėjo M.Gailiūnas, vieną I.Krukonis ir skirtumas mažėjo iki dviejų taškų. Visgi, "Sporto garantas" atsilaikė ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 79:84 (18:21, 13:20, 18:24, 30:19).

16 taškų

„Sporto garantas“ sutriuškino „Kauno TPMC“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 17:49 val.)I lygos atkrintamosiose: triuškinanti Sporto garantas pergalė prieš LSU (2022 balandžio 12 d., antradienis, 23:26 val.)„Sporto garantas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „VDU“ ekipą (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Tik po atkaklios kovos „Sporto garantas“ įveikė „VDU“ ekipą (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Sporto garantas“ galingai uždarė rungtynes ir iškovojo pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:06 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno TPMC pergalė prieš Reunion (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 19:32 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo Kazlų Rūdos „Ataką“ (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„R2P Sport“ turėjo pripažinti „Kauno TPMC“ pranašumą (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 17:12 val.)„R2P Sport“ rimtai patampė nervus „Sporto garantui“, bet pergale džiaugėsi pastarieji (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Sporto garantas“ lengvai nugalėjo „Lietuvos sporto universitetą“ (2022 kovo 22 d., antradienis, 22:55 val.)