7bet x Reunion vs Kauno švara (99:79)I lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2023 balandžio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

7Bet x Reunion pergalė ‒ užtikrinta vieta finale

2023 balandžio 18 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 429

Balandžio 18 dieną, Kauno švaros krepšinio salėje įvyko pusfinalio rungtynės tarp salės šeimininkų 7Bet x Reunion ir svečių komandos Kauno Švara.

Pirmieji taikliu tritaškiu rungtynes pradėjo 7Bet x Reunion žaidėjai. Ši gera pradžia leido šeimininkams didžiąją kėlinio dalį išlaikyti žaidimo tempą. Visgi, taiklus V. Gadliausko žaidimas po krepšinio lanku leido Kauno Švaros komandai priartėti prie varžovų. Likusią kėlinio dalį, komandos žaidė taškas į tašką. 7Bet x Reunion komanda išlaikė pirmumą ir kėlinį užbaigė rezultatu 21:18.

Antrojo kėlinio metu aikštelėje ėmė siautėti V. Sragauskis, kurio rezultatyvus žaidimas leido savo atstovaujamai 7Bet x Reunion komandai atitrūkti nuo Kauno Švaros dviženkle taškų suma. Nors padėtį gelbėti bandė V.Janušonis, provokuodamas pražangas, to nepakako ir pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 48:36

Po ilgosios pertraukos žaidimas tapo dar greitesnis. Pailsėję žaidėjai, greitomis atakomis puolė varžovų krepšinio lankus. Visgi, žaidimas buvo palankesnis 7Bet x Reunion komandai. Pasinaudoję Kauno Švaros žaidėjų klaidomis, taikliais tritaškiais šeimininkų komanda savo varžovus paliko atotrūkyje.

Lemiamojo kėlinio metu Kauno Švara žaidėjai startavo taikliais tritaškiais. 7Bet x Reunion žaidėjai jiems atsakė tuo pačiu. Įpusėjus kėliniui Kauno švara komanda sušvelnino rezultatą iki vienženklio skaitmens. Šeimininkai visiška tritaškių lavina neleido svečiams ilgai džiaugtis sumažintu taškų skirtumu. Rezultatu 99:79 (21:18, 27:18, 29:19, 22:24) 7Bet x Reunion švenčia pergalę.

Kauno švara nors ir nelaimėjo šių rungtynių, komanda vis dar gali lipti ant podiumo, kovoje prieš GZP arba Kautech dėl trečiosios vietos. O 7Bet x Reunion laukia lemtingos rungtynės dėl pirmosios vietos. Varžovai paaiškės po GZP ir Kautech akistatos, kuri įvyks visai greitu metu.

Vilius Škėma

I lygoje: „7bet x Reunion“ pergalė prieš „Kautech“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:30 val.)I lygoje: užtikrinta 7bet x Reunion pergalė prieš Kauno švara (2023 kovo 21 d., antradienis, 21:51 val.)„7bet x Reunion“ puolimas nuplovė „LSU“ ekipą (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:11 val.)„7bet x Reunion“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:56 val.)„7bet x Reunion“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 19:10 val.)Pusfinalio seriją „7bet x Reunion“ pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno švarą“ (2023 balandžio 11 d., antradienis, 21:45 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno „Švara“ pergalė prieš LSU (2023 kovo 28 d., antradienis, 21:44 val.)„Kautech“ privertė „Kauno švara“ ekipą patirti pirmą pralaimėjimą (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 21:46 val.)Puikiai lemiamą ketvirtį sužaidusi „7bet x Reunion“ ekipa iškovojo pergalę (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:25 val.)Sėkmingai rungtynes pradėję „R2P Sport“ visgi pralaimėjo „Kauno švara“ ekipai (2022 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)