7bet x Reunion vs GZP (74:69)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 vasario 05 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Per aštunias minutes „GZP“ atlošė devyniolikos taškų deficitą, tačiau nusileido „7bet x Reunion“

2023 vasario 05 d., Sekmadienis, 17:18 val., peržiūros: 212

Sekmadienį, vasario 5 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp „7bet x Reunion“ (6-1) ir „GZP“ (4-5) ekipų.

Rungtynių pirmajame kėlinyje „7bet x Reunion“ į priekį patraukė septyni M. Masiliūno taškai ir du T. Mištauto tritaškiai, kurie leido šeimininkams kėlinį laimėti 18:17.

Antrojo kėlinio pradžioje „7bet x Reunion“ surengė nedidelį spurtą ir atitrūko kiek toliau – 27:19. Po dar vieno tritaškio šeimininkai įgijo dviženklę persvarą, tačiau „GZP“ atsakė trimis tolimais metimais, kurie leido priartėti. Įpusėjus susitikimui 39:35.

Po L. Aleksiūno tritaškio „GZP“ sumažino skirtumą iki minimumo, tačiau svečiai beveik penkias minutes nepelnė nei vieno taško, o tuo pasinaudoję šeimininkai atstatė dviženklę persvarą ir po trijų kėlinių buvo priekyje 54:44.

Ketvirtą kėlinį „7bet x Reunion“ pradėjo spurtu 9:0 ir įgijo devyniolikos taškų persvarą. Visgi, nuo to momento „GZP“ perėmė iniciatyvą, sugebėjo sumažinti skirtumą iki dviejų taškų, tačiau „7bet x Reunion“ baudų metimais išsaugojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 74:69 (18:17, 21:18, 15:9, 20:25).

10 rezult. perd.

Puikiai lemiamą ketvirtį sužaidusi „7bet x Reunion“ ekipa iškovojo pergalę (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:25 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „7bet x Reunion“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Kautech“ gana lengvai įveikė „7bet x Reunion“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)„GZP“ neatsilaikė prieš „Kautech“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 23:11 val.)„GZP“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 21:42 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įveikė „LSU“ komandą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 18:51 val.)„GZP“ nepasipriešino „R2P Sport“ (2023 sausio 14 d., šeštadienis, 15:49 val.)I lygoje: užtikrinta „7bet x Reunion“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:06 val.)Lemtingas J.Tumpos metimas išplėšė „Kauno švarai“ pergalę. (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)„Kautech“ antrose pusfinalio rungtynėse įveikė „GZP“ ir pateko į finalą (2023 gegužės 02 d., antradienis, 22:57 val.)