KK „Žaibas“ vs BC „Rhino“ (84:92)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 09 d., Sekmadienis, 21:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą

2022 sausio 09 d., Sekmadienis, 23:30 val., peržiūros: 515

Sekmadienį, sausio 9 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko II lygos pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos KK „Žaibas“ bei svečių BC „Rhino“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė du tolimus metimus paeiliui. Vėliau BC „Rhino“ ekipa pavijo savo varžovus, o per likusį kėlinio laiką, komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:14. Antrasis ketvirtis prasidėjo ir toliau komandų žaidimu taškas į tašką. Visgi, vėliau KK „Žaibas“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir sugebėjo įgyti jau devynių taškų pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaigoje svečiai spurtavo ir greitai grįžo į kovą dėl pergalės. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:37.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie spurtavo 13:2 ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Šįkart BC „Rhino“ ekipa taip greit nesugebėjo likviduoti savo atsilikimo, o priešingai – tik dar labiau padidino savo pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 66:53. Lemiamą ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečiai. Trijų minučių atkarpą jie laimėjo 6:0 ir savo atsilikimą apkarpė perpus. Likus žaisti dvi minutes, BC „Rhino“ braukė savo atsilikimą iki minimalaus. Likus žaisti minutę, KK „Žaibas“ smeigė tolimą metimą ir įgijo keturių taškų pranašumą. Visgi, BC „Rhino“ nesudėjo ginklų ir likus žaisti 15-ai sekundžių, lygino rezultatą. Lemiamas šeimininkų išpuolis buvo nesėkmingas ir komandos kėlėsi į pratęsimą. Rezultatas po reguliaraus laiko buvo 78:78.

Pratęsimo metu stipresni buvo BC „Rhino“ ekipa, kurie kur kas mažiau strigo puolime ir tai nulėmė jų pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 84:92.

8 perimt. kam.

Ariogalos „Urta“ po nelengvos kovos palaužė KK „Žaibas“ pasipriešinimą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)Po atkaklios kovos BC „Rhino“ įveikė „Spartos“ ekipą (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 21:52 val.)BC „Rhino“ sezoną pradėjo pergale (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 20:32 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 20:21 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibą“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:28 val.)II lygoje: užtikrinta BC „Game ON“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2022 vasario 27 d., sekmadienis, 18:15 val.)Atkakliose rungtynėse „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda palaužė „Žaibą“ (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 20:28 val.)