DK-Team vs BC „Rhino“ (54:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 25 d., Penktadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą

2022 vasario 25 d., Penktadienis, 20:21 val., peržiūros: 367

Vasario 25 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "DK – Team" priemė svečius BC "Rhino". "DK – Team" buvo laimėję vienas rungtynes ir vienuolika kartų buvo pralaimėję. "Rhino" sąskaitoje buvo šešios pergalės ir septyni pralaimėjimai

Pirmas dvi minutes "Rhino" gynėsi be klaidų ir pirmavo rezultatu 0:3. Baigiantis pirmai kėlinio pusei, kuri vyko nerezultatyviai, rezultatas buvo lygus (6:6). Netrukus "DK – Team" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "Rhino" sužaidė geriau ir laimėjo pirmą ketvirtį rezultatu 9:16.

Antrą antro kėlinio minutę persvara padidėjo iki 13 taškų (11:24). Prasidėjus antrai kėlinio pusei "Rhino" persvara padidėjo iki 17 taškų (14:31). Netrukus minutės pertraukėlės paprašė "DK – Team". Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė "DK – Team", kurie sumažino varžovų persvarą iki 10 taškų (25:35).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes be klaidų gynėsi "DK – Team", o varžovų persvarą sumažino iki aštuonių taškų (27:35). Kėlinio viduryje "Rhino" persvara šoktelėjo iki 17 taškų (30:47). Kėlinio pabaigoje "Rhino" išlaikė solidžią persvarą (38:56).

Ketvirto kėlinio pradžioje skirtumas padidėjo iki 26 taškų (67:41). Vėliau geriau žaidė "DK – Team", o "Rhino" žaidė atsipalaidavę. Rungtynės baigėsi rezultatu 54:75.

15 taškų

„Game On“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 kovo 06 d., sekmadienis, 17:16 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras” nesunkai įveikė „DK-Team“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 22:38 val.)KK „Žaibas“ nesunkiai susitvarkė su „DK-Team“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos BC „Rhino“ įveikė „Spartos“ ekipą (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 21:52 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Rhino“ lengvai įveikė „T.A.D“ (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 18:41 val.)„Rhino“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Kauno Rami“ komandai ir užleido vietą aštunfinalyje (2022 kovo 13 d., sekmadienis, 23:05 val.)BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Ažytėnai“ antroje rungtynių dalyje nukovė „DK-Team“ (99:72) (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 21:02 val.)BC „Rhino“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 20:20 val.)