Gatvės vaikai vs BC „Rhino“ (70:80)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 17 d., Ketvirtadienis, 20:10 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“

2022 vasario 17 d., Ketvirtadienis, 21:38 val., peržiūros: 346

Ketvirtadienį, vasario 17 dieną, Šv. Kazimiero progimnazijos sporto salėje įvyko „II“ lygos, 2 turo pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Gatvės vaikai“ bei svečių BC „Rhino“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie neturėjo didesnių problemų puolime ir puikiai tvarkėsi gynyboje. Tai leido jiems įgyti jau dviženklį pranašumą, sužaidus kiek daugiau nei pusę ketvirčio. Per likusį kėlinio laiką “Gatvės vaikai” išlaikė savo pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 23:12. Antrojo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai itin strigo puolime ir nesusikūrė gerų šansų metimams. Ketvirčiui įpusėjus, BC „Rhino“ jau sugebėjo persverti rezultatą savo naudai. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė taškas į tašką, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:35.

Trečiojo ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Antroje ketvirčio pusėje savo pranašumą pradėjo įrodinėti svečių ekipa, kuri po truputį tolo nuo savo varžovų ir galiausiai įgijo dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:61. Lemiamo ketvirčio pradžioje BC „Rhino“ ir toliau didino pranašumą, tačiau ketvirčiui įpusėjus, „Gatvės vaikai“ kilo į lemiamą šturmą ir pradėjo gana ženkliai mažinti savo atsilikimą. Visgi, penki greiti svečių ekipos taškai padėjo jiems atsistatyti dviženklį pranašumą ir galiausiai jie iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 70:80.

17 taškų

„Dumblas“ turėjo vargo su „Gatvės vaikais“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Dumblas“ lengvai įveikė „Gatvės vaikus“ ir pateko į šešioliktfinalį (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 15:28 val.)Po atkaklios kovos BC „Rhino“ įveikė „Spartos“ ekipą (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 21:52 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)BC „Rhino“ sezoną pradėjo pergale (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 20:21 val.)BC „Rhino“ ekipa pergalę pasiekė tik po dviejų pratęsimų (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 18:52 val.)Atkakliose rungtynėse „DK-Team“ iškovojo pirmą pergalę įveikę „Gatvės vaikus“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)Antroje rungtynių pusėje MB „Užveža“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:31 val.)