KM „Žalgiris“ 2005 vs Klausučių alaus darykla (85:73)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 24 d., Antradienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ 2005 pirmose pusfinalio rungtynėse įveikė „Klausučių alaus daryklą“

2022 gegužės 24 d., Antradienis, 21:45 val., peržiūros: 340

Gegužės 24 dieną "Kauno technikos profesinio mokymo centro" sporto salėje įvyko II Lygos Didžiosios taurės pirmos pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai KM "Žalgiris" 2005 priemė svečius "Klausučių alaus daryklą".

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai. Sužaidus dvi minutes rezultatu 7:5 pirmavo KM "Žalgiris" 2005. Vėliau komandos žaidė lygiai, o kėlinio viduryje rezultatas buvo lygus (10:10). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė "Klausučių alaus darykla", kuriem pavyko kėlinio pabaigoje įgyti šešių taškų persvarą (15:21).

Antro kėlinio pradžioje geriau žaidė KM "Žalgiris" 2005, kurie sužaidus beveik tris minutes privertė minutės pertraukėlės prašyti "Klausučių alaus datyklą". Tuo metu komandas skyrė vienas taškas (22:21). Prasidėjus penktai minutei dar vienos minutės pertraukėlės paprašė "Klausučių alaus darykla" (29:21). Pirmus taškus kėlinyje "Klausučių alaus darykla" pelnė po minutės pertraukėlės (29:23). Antroje kėlinio pusėje geriau žaidė KM "Žalgiris" 2005, kurie padidino persvarą iki devynių taškų (43:34).

Per pirmas dvi trečio kėęlinio minutes komandos žaidė greitai, o KM "Žalgiris" 2005 išlaikė persvarą (46:36). Ketvirtą minutę skirtumas sumažėjo iki penkių taškų (48:23), Klausučių komanda daugiausia taškus rinko greitomis atakomis, o KM "Žalgiris" 2005 paprašė minutės pertraukėlės. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė šeši taškai (52:46). Kėlinio pabaigoje KM "Žalgiris" 2005 išlaikė septynių taškų persvarą (59:52).

Ketvirtas kėlinys prasidėjo taikliu KM "Žalgiris" 2005 tritaškiu (62:52). Baigiantis pirmai kėlinio pusei KM "Žalgiris" 2005 pataikė du tritaškius iš eilės, padidino persvarą iki šešiolikos taškų (75:59), o "Klausučių alaus darykla" paprašė minutės pertraukėlės. "Klausučių alaus darykla" buvo priartėję, bet rungtynių pabaigoje užtikrintai žaidę KM "Žalgiris" 2005 išsaugojo persvarą ir nugalėjo rezultatu (85:73).

Marius Satkevičius

BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antroje rungtynių pusėje įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:40 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Skroblų alėja“  įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Ariogalos URTA“ nesunkiai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (88:60) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Klausučių alaus daryklos“ penketuką (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:22 val.)KM „Žalgiris“ 2005 užtikrintai įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ekipą (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ po pratęsimo įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:40 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 19 d., antradienis, 22:29 val.)