Ariogalos „Urta“ vs Klausučių alaus darykla (88:60)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Ariogalos URTA“ nesunkiai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (88:60)

2021 lapkričio 10 d., Trečiadienis, 22:26 val., peržiūros: 596

Lapkričio 10 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko C lygos, reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų – “Ariogalos URTA” ir svečių – "Klausučių alaus darykla".

Rungtynes abi ekipos pradėjo kova taškas į tašką, tačiau pirmojo ketvirčio pabaigą geriau sužaidę šeimininkai susikrovė 6 taškų persvarą – 22:16. Antrojo kėlinio pradžioje "Klausučių alaus darykla" krepšininkams pavyko prisivyti varžovus ir išlyginti rezultatą, visgi varžovus baudos aikštelėje terorizavę “Ariogalos URTA” vėl pabėgo ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę rezultatu 46:35.

Antroje rungtynių dalyje daug kas nesikeitė, šeimininkai ir toliau aktyviai rinko taškus po varžovu krepšiu ir dar labiau padidino savo pranašumą – 70:52. Ketvirtajame kėlinyje "Klausučių alaus darykla" puolimas visiškai sustojo, svečiai per kėlinį sugebėjo įmesti tik 8 taškus, o “Ariogalos URTA” šventė įtikinamą pergalę, rezultatu – 88:60 (22:16, 24:19, 24:17, 18:8).

Adas Mikučionis

„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Klausučių alaus daryklos“ penketuką (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antroje rungtynių pusėje įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:40 val.)KM „Žalgiris“ 2005 pirmose pusfinalio rungtynėse įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 gegužės 24 d., antradienis, 21:45 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ po pratęsimo įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:40 val.)Išlaikė pranašumą „Alta transportas“ ir pavogė pergalę iš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:32 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Skroblų alėja“  įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:35 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)