Klausučių alaus darykla vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (61:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antroje rungtynių pusėje įveikė „Klausučių alaus daryklą“

2021 gruodžio 13 d., Pirmadienis, 20:40 val., peržiūros: 469

Gruodžio 13 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko "C" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Klausučių alaus darykla" priemė svečius BC "Audrupio" – Bonauto.lt komandą. "Klausučių alaus darykla" buvo laimėję vieną pergalę ir turėjo keturis pralaimėjimus. BC "Audrupio" – Bonauto.lt buvo laimėję du kartus ir tris kartus buvo pralaimėję.

Pirmus taškus rungtynėse pelnė "Klausučių alaus darykla" tik trečios minutės pradžioje taikliu tolimu metimu (3:0). Komandos žaidė nerezultatyviai, o ypač BC "Audrupio" – Bonauto.lt, kurie sužaidus penkias minutes paprašė minutės pertraukėlės ir atsilikinėjo rezultatu 9:2. Aštuntą minutę BC "Audrupio" – Bonauto.lt sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų 11:8. Kėlinio paskutinėmis minutėmis komandos žaidė lygiai (16:13).

Sužaidus pirmas tris antro kėlinio minutes rezultatas buvo lygus (18:18). Ketvirtą minutę spurtą surengė BC "Audrupio" – Bonauto.lt, kurie įgijo aštuonių taškų persvarą, o "Klausučių alaus darykla" paprašė minutės pertraukėlės (18:26). Septintą minutę "Klausučių alaus darykla" buvo sumažinę prieš tai buvusią dviženklę BC "Audrupio" – Bonauto.lt komandos persvarą iki septynių taškų ir BC "Audrupio" – Bonauto.lt paprašė minutės pertraukėlės (27:34). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pusę rungtynių komandas skyrė šešiais taškais (35:41).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis taiklių tritaškių pataikė BC "Audrupio" – Bonauto.lt (47:37). Prasidėjus ketvirtai minutei vienuolika taškų persvarą turėjo BC "Audrupio" – Bonauto.lt, o "Klausučių alaus darykla" paprašė minutės pertraukėlės (41:52). Aštuntą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (48:56). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė nerezultatyviai.

Ketvirto kėlinio pirmoje pusėje matėsi "Klausučių alaus daryklos" žaidėjų nuovargis, o BC "Audrupio" – Bonauto.lt pamažu didino persvarą. Penktą minutę komandas skyrė penkiolika taškų (54:69). Minutės pertraukėlės paprašė BC "Audrupio" – Bonauto.lt. BC "Audrupio" – Bonauto.lt išlaikė saugią persvarą iki kėlinio pabaigos ir įveikė varžovus rezultatu 61:75.

Justinas Merkys

KM „Žalgiris“ 2005 pirmose pusfinalio rungtynėse įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 gegužės 24 d., antradienis, 21:45 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)„Ariogalos URTA“ nesunkiai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (88:60) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antrą kartą įveikė „Dumblą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 20 d., sekmadienis, 15:32 val.)BC „Audrupio“ – Bonauto.lt“ įveikė svečius iš Ariogalos (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 22:02 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Skroblų alėja“  įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:35 val.)„Kauno Rami“ po sunkios kovos įveikė „Klausučių alaus daryklos“ penketuką (2021 lapkričio 15 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)BC“Audrupio“ ‒ Bonauto.lt įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ ekipą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 22:04 val.)Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 23:14 val.)