BC „Game On“ vs BC „Rhino“ (97:101)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 06 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

BC „Rhino“ ekipa pergalę pasiekė tik po dviejų pratęsimų

2022 vasario 06 d., Sekmadienis, 18:52 val., peržiūros: 404

Vasario 6 dieną, 16:15 val., Lietuvos sveikatos mokslų universiteto sporto salėje, susitiko II lygos komandos BC „Game On“ (šeimininkai) ir BC "Rhino" (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, komandoms išsiaiškinti kuri yra stipresnė neužteko pagrindinio laiko ir prireikė net dviejų pratęsimų. Galiausiai, po ilgos ir varginančios kovos, pergalę pasiekė BC "Rhino", rungtynės baigėsi rezultatu 97:101 (21:29, 22:12, 24:21, 13:18, 11:11, 6:10).

Rungtynes abi komandos pradėjo rezultatyviai, buvo mažai dėmesio gynybai, o puikiai taškus rinkę BC "Rhino" ėmė tolti. Vis tik antrame kėlinuke tempas sulėtėjo, žaidimas tapo klampesnis, o šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir viskas prasidėjo iš naujo. Ilgoji pertrauka prasidėjo BC „Game On“ pirmaujant rezultatu 43:41.

Antroje rungtynių dalyje vis dažniau iniciatyva priklausė BC „Game On“ krepšininkams, kurie išlaikė didesnį ar mažesnį pranašumą savo pusėje. Net ir artėjant rungtynėms į pabaigą jie turėjo 7 taškų persvarą, bet tuomet komandos puolimas sustojo, svečiai perėmė iniciatyvą ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Po pagrindinio laiko rezultatas buvo lygus 80:80.

Pirmasis pratęsimas buvo labai permainingas, jau buvo galima nujausti, kad vėl viskas spręsis paskutinėmis akimirkomis, todėl nieko nuostabaus, kad ir vėl nebuvo vienos geresnės ekipos, komandos buvo priverstos dar kartą matyti lygybę švieslentėje 91:91.

Antrojo pratęsimo metu BC „Rhino“ ekipą į priekį vedė V.Kamarūnas, kurio pastangomis komanda susikūrė apčiuopiamą pranašumą. Nors šeimininkai turėjo galimybių ir dar kartą išlyginti rezultatą, bet jų puolimas neveikė ir galiausiai jie buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 97:101.

17 atk. kam.

BC „Rhino“ sezoną pradėjo pergale (2021 lapkričio 22 d., pirmadienis, 20:32 val.)BC „Rhino“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 20:20 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ažytėnai“ (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 21:08 val.)BC „Rhino“ patiesė „Gatvės vaikus“ (2022 vasario 17 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Pikenpokas“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:41 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)„Pikenpokas“ su sirena išplėšė pergalę pirmosiose serijos rungtynėse (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Rhino“ lengvai įveikė „DK ‒ Team“ komandą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 20:21 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę išplėšė „Pikenpokas“ ir keliauja tolyn (2022 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)