Kauno švara vs SK „Mattas“ (71:78)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2022 kovo 22 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Kauno švara“ turėjo pripažinti „Matto“ pranašumą

2022 kovo 22 d., Antradienis, 21:25 val., peržiūros: 497

Kovo 22 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno švara" priemė svečius SK "Mattą".

Nors pirmus penkis taškus runtynėse pelnė "Mattas", bet dviem taikliais tritaškiais netrukus atsakė "Kauno švara" (6:5). Kėlinio pirmos pusės pabaigoje "Mattas" pirmavo rezultatu 9:12. Antroje kėlinio pusėje "Kauno švara" pataikė kelis tritaškius, kas padėjo aikštės šeimininkams įgyti 5 taškų persvarą po pirmo kėlinio (23:18).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes "Matto" persvara sumažėjo iki vieno taško (24:25). Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Kauno švara" vėl pirmavo trim taškais (27:24), o "Mattas" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje "Mattas" persvėrė rezultatą savo komandos naudai (38:39).

Pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos žaidė nerezultatyviai, o "Mattas" padidino persvarą dar dviem taškais (38:41). Trečią minutę skirtumas šoktelėjo iki septynių taškų (40:47), o minutės pertraukėlės paprašė "Kauno švara". Aštuntą minutę "Mattas" paprašė minutės pertraukėlės, o tuo metu "Mattas" pirmavo rezultatu 42:51. Kėlinio pabaigoje "Mattas" padidino persvarą iki 17 taškų (42:59).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "Kauno švara" sumažino varžovų persvarą iki 13 taškų (49:62). Kėlinio viduryje komandas skyrė 14 taškų (60:74). Antroje kėlinio pusėje "Mattas" išlaikė persvarą, neleido varžovams atkūrti intrigos (71:78).

Paulius Lekečinskas

SK“Mattas“ turėjo pripažinti „Spartos“ pranašumą (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:45 val.)„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:02 val.)Paskutinėmis rungtynių sekundėmis „Kauno švara“ įveikė „Spartą“ (2022 sausio 25 d., antradienis, 21:41 val.)Lemiamose šešioliktfinalio rungtynėse „ICE“ įveikė „Kauno švara“ (2022 balandžio 12 d., antradienis, 21:45 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Kauno Rami“ Komandą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:37 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 11 d., antradienis, 21:29 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (59:53) (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:54 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ po pratęsimo įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:40 val.)„Kauno švara“ lygina serijos su “ICE“ rezultatą (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:33 val.)„Kauno švara“ atkakliose runtynėse palaužė KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkų pasipriešinimą (2022 vasario 11 d., penktadienis, 21:56 val.)