Kauno švara vs ICE (87:67)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 balandžio 05 d., Antradienis, 20:05 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno švara“ lygina serijos su “ICE“ rezultatą

2022 balandžio 05 d., Antradienis, 21:33 val., peržiūros: 386

Balandžio 5 dieną Kauno švaros sporto salėje buvo sužaistos II lygos Mažosios taurės antrosios šešioliktfinalio rungtynės tarp „Kauno švara“ ir “ICE“ ekipų. Pirmąsias šių ekipų rungtynes laimėjo “ICE“.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kauno švara“, kuri įpusėjus pirmajam kėliniui po P. Vosgirdo tritaškio įgijo dviženklį pranašumą 12:2. Nors po L. Duobos metimų svečiai kirpo deficitą iki šešių taškų, tačiau puikiai kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai pasibaigus pirmajam kėliniui buvo priekyje 28:14.

Antrajame kėlinyje „Kauno švara“ ekipą į priekį traukė G. Palinausko ir E. Kalugino rezultatyvus žaidimas, o šeimininkai įpusėjus susitikimui pirmavo 56:38.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 12:0 ir rungtynių nugalėtojas jau tapo aiškus. Po trijų kėlinių 75:50.

Ketvirtame kėlinyje “ICE“ pasinaudojo šeimininkų atsipalaidavimu ir priartėjo, tačiau lemiamo spurto nebesurengė. Serijos nugalėtojo likimas keliasi į lemiamas rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 87:67 (28:14, 28:24, 19:12, 12:17).

Domantas Butkys

„ICE“ po atkaklios kovos išlygino serijos su MB „Užveža“ rezultatą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 20:36 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibą“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:28 val.)„Kauno švara“ atkakliose runtynėse palaužė KM „Žalgiris“ 2005 krepšininkų pasipriešinimą (2022 vasario 11 d., penktadienis, 21:56 val.)„Kauno švara“ labai lengva pergale uždarė seriją prieš „Titranga ‒ Feniksas“ komanda (2022 kovo 15 d., antradienis, 21:28 val.)„Pusė velnio“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 20:26 val.) SK „Mattas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Kauno švara“ turėjo pripažinti „Matto“ pranašumą (2022 kovo 22 d., antradienis, 21:25 val.)„KM „Žalgiris“ 2005“ įtikinamai nugalėjo „ICE“ (2022 gegužės 17 d., antradienis, 21:07 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Kauno Rami“ Komandą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:37 val.)