SK „Mattas“ vs Pikenpokas (101:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Pikenpokas“ turėjo pripažinti SK „Mattas“ pranašumą

2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 21:02 val., peržiūros: 453

Kauno kolegijos sporto salėje įvyko II lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko SK"Mattas" ir "Pikenpokas".

Rungtynės prasidėjo "Pikenpoko" naudai, o SK "Matto" ekipai tolimi metimai skriejo pro šalį ir šeimininkai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės šeimininkams pavyko užsikurti puolime, kur svečiai nespėjo paskui ir skirtumas ištirpo iki dviejų taškų ( 19:21). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau "Pikenpokas" ėmė klysti puolime, o tuo pasinaudojo SK "Mattas" ,kuris klaidas pavertė greitomis atakomis ir susikrovė dviženklį pranašumą – 45:35

Po ilgosios pertraukos "Pikenpokas" kibo į atlapus varžovams, tačiau aikštelės šeimininkai puikiai atsilaikė prieš svečius ir išlaikė susikrautą pranašumą ( 69:53). Lemiamame kėlinyje "Pikenpokui" nepavyko sukurti intrigos ir pergalę šventė SK "Mattas", rezultatu – 101:67 (19:21, 26:14, 24:18, 32:14)

Antanas Levickas

SK“Mattas“ turėjo pripažinti „Spartos“ pranašumą (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:45 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Kauno švara“ turėjo pripažinti „Matto“ pranašumą (2022 kovo 22 d., antradienis, 21:25 val.)„Pikenpokas“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti MB „Užveža“ komandą (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Pikenpokas“ apturėjo lengvą pasibėgiojimą (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 22:41 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse P.Špoko 42 taškai ir „Valpainiai“ turėjo pripažinti „Pikenpoko“ pranašumą (2022 balandžio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Alta transportas“ po įtemptos kovos įveikė SK „Mattas“ krepšininkus (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:05 val.)„Pikenpokas“ su pasimėgavimu iškovojo triuškinančią pergalę (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 23:09 val.)„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Alta transportas“ be didesnio vargo įveikė SK „Mattas“ ir apgynė čempionų titulą (2022 gegužės 20 d., penktadienis, 22:04 val.)Dviem galingais V. Zilinkaus dėjimais pažymėtose rungtynėse lengva SK „Mattas“ pergalė prieš „DK-Team“ (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:42 val.)