Kauno TPMC ‒ 2 vs Birštono SC “Olimpas“ (74:67)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 04 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkakliame ir permainingame susitikime „Kauno TPMC ‒ 2“ palaužė Birštono SC “Olimpas“ ekipą

2022 gegužės 04 d., Trečiadienis, 21:48 val., peržiūros: 338

Gegužės 4 d., Kauno TPMC salėje įvyko II lygos Mažosios taurės pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Kauno TPMC ‒ 2“ ir Birštono SC “Olimpas“ ekipų.

Rungtynės prasidėjo kiek chaotišku abiejų ekipų žaidimu, tačiau labai greitai ekipos įsižaidė ir dėka keturių O. Brazdžionio tritaškių Birštono SC “Olimpas“ pirmą kėlinį laimėjo 15:20.

Antrajame kėlinyje po dviejų J. Tamošiūno tolimų metimų svečiai nuo lygaus rezultato atsispyrė bei nutolo šešių taškų pranašumu. Bet tada tritaškį pataikė R.Petrauskas, kelis metimus pridėjo jo komandos draugai, o tai leido „Kauno TPMC ‒ 2“ ekipai priartėti iki minimumo 38:39.

Trečiojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė tritaškiais ir įpusėjus jam rezultatas buvo 44:45. Ir toliau aikštelėje vyko taškas į taškas kova, o kėlinys baigėsi esant rezultatui 55:57.

Ketvirtame kėlinyje Birštono SC “Olimpas“ iškart tolo septyniais taškais, tačiau per minutę šeimininkai vėl kirpo savo deficitą iki minimumo 61:62. Vėliau M.Gailiūnas pataikė tritaškį, po dėjimą atliko T.Vaitkus ir N.Petrauskas ir „Kauno TPMC ‒ 2“ pergalės iš savo rankų jau nebepaleido bei išsiveržė serijoje į priekį. Galutinis susitikimo rezultatas 74:67 (15:20, 23:19, 17:18, 19:10).

7 taškai

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ nesunkiai laimėjo prieš Birštono SC “Olimpas“ ekipą (2022 balandžio 03 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ antroje pusėje palaužė Ariogalos „Urta“ ekipą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Valpainiai“ nugalėjo Birštono SC “Olimpas“ (67:57) (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)Nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse minimali „Kauno TPMC ‒ 2“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2022 balandžio 24 d., sekmadienis, 23:29 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ paliko „T.A.D.“ ekipą be pergalių (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ gana lengvai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:16 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ nepasipriešino „Gemavila“ (55:81) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 23:49 val.)KM „Žalgiris“ 2005 nepasipriešino Birštono SC “Olimpas“ ekipai (80:90) (2022 vasario 09 d., trečiadienis, 22:53 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ sutriuškino „Ažytėnus“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Pusė velnio“ nepasipriešino Birštono SC „Olimpui“ (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 22:00 val.)