Skroblų alėja vs Alta transportas (75:66)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2022 gegužės 04 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ išlygino serijos su „Alta transportas“ ekipa rezultatą

2022 gegužės 04 d., Trečiadienis, 20:29 val., peržiūros: 677

Gegužės 4 d., Kauno TPMC salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės antrosios pusfinalio rungtynės tarp „Skroblų alėja“ ir „Alta transportas“ ekipų. Pirmąsias serijos rungtynes vakar laimėjo „Alta transportas“.

Pirmajame kėlinyje po dviejų tolimų metimų iš eilės „Skroblų alėja“ tolo 10:5. Visgi, kėlinį „Alta transportas“ baigė spurtu 0:8, kas leido jiems pirmą kėlinį laimėti 10:13.

Antrajame kėlinyje po L. Grėbliūno tritaškio „Skroblų alėja“ išsiveržė į priekį 17:16. Tada svečiai sumetė tris tolimus metimus ir atitrūko 19:28. Visgi, kėlinio pabaigoje E.Aleksa taiklūs metimai artino „Skroblų alėja“ ekipą iki 34:36.

Trečiasis kėlinys klostėsi taškas į tašką, tačiau geriau kėlinio antrą pusę sužaidę į priekį išsiveržė „Skroblų alėja“. Po trijų kėlinių 51:48.

Lemiamas kėlinys prasidėjo šeimininkų nedideliu spurtu, po kurio jie nutolo 59:51. Nors „Alta transportas“ iškart kirpo savo deficitą iki keturių taškų, tačiau E. Aleksos vedama „Skroblų alėja“ puikiai užbaigė rungtynes ir išlygino serijos rezultatą. Galutinis susitikimo rezultatas

Kostas Damijonaitis

„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Alfa transportas“ išlygino serijos rezultatą (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 20:35 val.)„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 23:18 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Skroblų alėja“ uždusino „ICE“ ekipą savo gynybos gniaužtuose (2022 vasario 02 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Puikiai iš toli atakavusi „Skroblų alėja“ išsiveržė serijoje prieš KM „Žalgiris“ 2005 į priekį (2022 balandžio 14 d., ketvirtadienis, 21:45 val.)„Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ir išliko nepralaimėjusi (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.)„Skroblų alėja“ gan nesunkiai nugalėjo „Kauno Rami“ (79:58) (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)