Skroblų alėja vs ICE (74:53)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 02 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ uždusino „ICE“ ekipą savo gynybos gniaužtuose

2022 vasario 02 d., Trečiadienis, 20:33 val., peržiūros: 463

Trečiadienį, vasario 2 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „II“ lygos, 2 turo pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Skroblų alėja“ bei svečių „ICE“.

Rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi “ICE” ekipai, kuriai pavyko įgyti nedidelį pranašumą. Vėliau “Skroblų alėja” jau patys persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau pačioje ketvirčio pabaigoje svečiai lygino rezultatą, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:17. Antrąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie keturių minučių atkarpą laimėjo 10:1 ir įgijo jau solidesnį pranašumą. Vėliau svečių ekipai situacija negerėjo ir sužaidus septynias minutes, jie buvo pelnę viso labo du taškus. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepakito, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 38:27.

Trečiojo ketvirčio metu „ICE“ ekipa ir toliau strigo puolime ir sužaidus kiek daugiau nei šešias minutes, buvo pelnę vos du taškus. Tuo pasinaudojo „Skroblų alėja“ ir netrukus skaičiavo jau 20-ies taškų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:35. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir aikštelės šeimininkai iškovojo gana lengvą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 74:53.

6 taškai

„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Skroblų alėja“ išlygino serijos su „Alta transportas“ ekipa rezultatą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 23:18 val.)„Skroblų alėja“ gan nesunkiai nugalėjo „Kauno Rami“ (79:58) (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Skroblų alėja“ įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ir išliko nepralaimėjusi (2021 gruodžio 19 d., sekmadienis, 21:57 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Pusė velnio“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą (2022 sausio 17 d., pirmadienis, 20:26 val.)