Skroblų alėja vs Kauno Rami (79:58)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 12 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Skroblų alėja“ gan nesunkiai nugalėjo „Kauno Rami“ (79:58)

2022 sausio 12 d., Trečiadienis, 21:06 val., peržiūros: 369

2022 sausio 12 d., Trečiadienį, Kauno technikos profesinio mokymo centre įvyko II lygos (buv. C lyga) sezoninės rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Skroblų alėja“ ir svečiai „Kauno Rami“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo„Skroblų alėja“ (9:2), tačiau svečių komandoje į aikštę žengus Š. Petraičiui greitai buvo atstatyta lygybė ir netgi persvertas rezultatas (17:19). Antrąjame kėlinyje vis dar vyko įtempta kova (30:27), visgi šeimininkai antroje kėlinio pusėje įjungė aukštesnę pavarą ir spurtavo rezultatu 13:0 kas leido įgyti solidų pranašumą prieš ilgąją pertrauką (43:27).

Trečiąjame kėlinyje vaizdas per daug nesikeitė, „Kauno Rami“ puolimas ir toliau strigo, o tuo naudojęsi šeimininkai vis didino persvarą (61:35). Tiesa. svečiams vėliau kiek pavyko sumažinti atsilikimą (63:45), tačiau greitai į tai sureagavę „Skroblų alėja“ komanda kiek padidino pranašumą prieš varžovus ir šventė gan užtikrintą pergalę rezultatu 79:58 (17:19, 26:8, 20:18, 16:13).

9 taškai

„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 23:18 val.)„Skroblų alėja“ įveikė „Valpainiai” (2021 gruodžio 08 d., trečiadienis, 22:46 val.)Matulaičių tandemas atnešė „Skroblų alėja“ ekipai pergalę prieš „Kauno Rami“ (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 20:24 val.)SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 vasario 21 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Skroblų alėja“ po nelengvos kovos palaužė SK „Mattas“ ekipą (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:32 val.)Po atkaklios kovos „Skroblų alėja“ įveikė „Kauno švarą“ (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Skroblų alėja“ antroje rungtynių pusėje sutriuškino „Pikenpoko“ ekipą (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 20:44 val.)„Alta transportas“ sutriuškino „Kauno Rami“ (133:91) (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:17 val.)„Skroblų alėja“ užtikrintai įveikė „Pusė velnio“ ekipą (2022 vasario 23 d., trečiadienis, 20:20 val.)„Skroblų alėja“ išlygino serijos su „Alta transportas“ ekipa rezultatą (2022 gegužės 04 d., trečiadienis, 20:29 val.)