SK „Mattas“ vs Kauno Rami (105:67)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

SK „Mattas“ nesunkiai įveikė „Kauno Rami“ komandą

2022 vasario 21 d., Pirmadienis, 20:17 val., peržiūros: 447

Vasario 21 dieną Kauno kolegijos sporto salėje įvyko "II" lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai SK "Mattas" priemė svečius "Kauno Rami" komandą. "Mattas" buvo laimėjęs aštuonis kartus ir keturis kartus buvo pralaimėjęs. "Kauno Rami" sąskaitoje buvo septynios pergales ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė rezultatyviai, o sužaidus pirmą minutę "Mattas" pirmavo rezultatu 7:3. Baigiantis pirmai kėlinio pusei "Mattas" padidino persvarą iki 10 taškų (15:5), o minutės pertraukėlės paprašė "Kauno Rami". Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o baigiantis kėliniui dviem rezultatyviom atakom "Mattas" padidino persvarą iki 14 taškų (28:14).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė apyligiai, o sužaidus dvi minutes "Mattas" pirmavo rezultatu 31:19. Ketvirtą minutę "Kauno Rami" paprašė minutės pertraukėlės (33:21). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 15 taškų (40:25). Devintą minutę "Kauno Rami" buvo priartėję iki 10 taškų, bet kėlinio pabaigoje "Mattas" vėl padidino persvarą iki 14 taškų (49:35).

Trečio kėlinio pirma ataka baigėsi taikliu "Matto" tritaškiu (52:35). Ketvirtą minutę, po sėkmingos "Matto" atakos skirtumas padidėjo iki 20 taškų (60:40). Kėlinio antroje pusėje vyko lygi kova, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 22 taškai (77:45).

Ketvirto kėlinio pradžioje geriau žaidė "Mattas", padidino persvarą iki 27 taškų (82:55). Vėliau komandos žaidė greitai, o per likusį laiką "Mattas" išlaikė solidžią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 105:67.

9 taškai

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Kauno Rami“ komandą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 21:52 val.)SK „Mattas“ lengvai įveikė „Ažytėnus“ (2021 gruodžio 06 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Dumblas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 16:02 val.)„Olimpas“ antrą kartą įveikė „Kauno Rami“ komandą ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 27 d., sekmadienis, 18:40 val.)„Skroblų alėja“ gan nesunkiai nugalėjo „Kauno Rami“ (79:58) (2022 sausio 12 d., trečiadienis, 21:06 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ įveikė „Kauno Rami“ Komandą (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 21:37 val.)„Mattas“ antrą kartą serijoj įveikė „Kauno švarą“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 29 d., antradienis, 21:20 val.)„Alta transportas“ sutriuškino „Kauno Rami“ (133:91) (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:17 val.)„Kauna Rami“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pusė velnio“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:17 val.)Be keitimų žaidę SK „Mattas“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ (77:50) (2021 lapkričio 07 d., sekmadienis, 20:55 val.)