Valpainiai vs UNO (80:75)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

„Valpainiai“ po sunkios kovos nugalėjo „UNO“ (80:75)

2022 kovo 09 d., Trečiadienis, 23:10 val., peržiūros: 325

2022 kovo 09 d., trečiadienį, Vaišvydavos pagrindinėje mokykloje įvyko II lygos (buv. C lyga) pirmosios šešioliktfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Valpainiai“ ir svečiai "UNO".

Rungtynių pradžia, kaip ir buvo tikėtasi, buvo atkakli ir vyko taškas į tašką, komandos keitėsi taikliais metimais, tačiau šeimininkams pavyko po pirmojo kėlinio turėti vieno metimo persvarą prieš varžovus (20:17). Antrąjame kėlinyje „Valpainiams“ dar kiek pavyko padidinti pranašumą (30:23), tačiau "UNO" pradėjo įsimėtyti, pora taiklių tolimų metimų ir J. Česnavičiaus 8 pelnyti taškai iš eilės leido svečiams pirmauti po pirmosios rungtynių pusės (32:37).

Trečiąjį kėlinį geriau pradėjo šeimininkai kurie iš karto spurtavo ir susigrąžino pranašumą savo naudai (46:45). Rungtynės ir toliau vyko taškas į tašką ir prieš lemiamą ketvirtį vieno taško pranašumą turėjo "UNO" (57:58). Ketvirtąjame kėlinyje "Valpainiai" dusino varžovus nuo galinės linijos, kas leido padidinti pranašumą iki 6-ių taškų (72:66). Svečiai kiek įmanydami bandė sumažinti atsilikimą, tačiau pirmąsias šešioliktfinalio rungtynės laimėjo "Valpainiai" rezultatu 80:75 (20:17, 12:20, 25:21, 23:17).

13 taškų

„Valpainiai“ nugalėjo Birštono SC “Olimpas“ (67:57) (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)„Valpainiai“ įtikinama pergale atidarė sezoną prieš KK „Žaibas“ (85:58) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Valpainiai“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2021 lapkričio 17 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Valpainiai“ iškovojo gana lengvą pergalę (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:39 val.)Kauno TPMC-2 po sunkios kovos įveikė UNO (2022 kovo 02 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Dumblas“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „UNO“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Valpainiai“ įveikė „KK „Žaibas“ ekipą (2022 kovo 21 d., pirmadienis, 21:37 val.)BC „Game On“ atlošė dvidešimties taškų skirtumą ir antrą kartą įveikė „UNO“ (2022 balandžio 13 d., trečiadienis, 21:41 val.)42 Rimo Petraškos taškais paženklintose rungtynėse „Valpainių“ pergalė prieš „Kauno švarą“ (93:87) (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 21:53 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo triuškinamą pergalę (2022 sausio 25 d., antradienis, 22:20 val.)