Autobroliai ‒ Arko vs Valpainiai (75:57)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 sausio 25 d., Antradienis, 20:30 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo triuškinamą pergalę

2022 sausio 25 d., Antradienis, 22:20 val., peržiūros: 365

Antradienį, sausio 25 – ąją dieną, A. Smetonos gimnazijos sporto salėje, įvyko II lygos rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Autobroliai ‒ Arko“ ir svečiai Valpainiai. Dar rungtynių pradžioje į priekį pabėgo ir solidų pranašumą susikrovė „Autobroliai ‒ Arko“ krepšininkai, kurie savo darbą tęsė ir po ilgosios pertraukos. Šansų kovoti dėl pergalės „Valpainiaineturėjo, o komanda nusileido varžovams triuškinamu rezultatu - 75:57.

Nors pirmosios rungtynių minutės buvo gana lygios, tačiau labai greitai šeimininkai pajuto savo žaidimą ir taiklių metimų dėka ėmė tolti. Skirtumas augo labai greitai, dar pirmojo kėlinuko metu komandas skyrė septyniolikos taškų riba ir tik antrojo ketvirčio metu „Valpainiaikiek atsitiesė. Skirtumas netgi kiek sumažėjo, bet prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai vėl atstatė turėtą pranašumą ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu – 43:26.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai tik dar labiau ėmė tolti, kol galiausiai „Valpainiai ekipos žaidimas visiškai išsiderino, prarado vieną kamuolį po kito ir leido varžovams mėgautis greituoju puolimu. Skirtumas vienu metu priartėjo net prie 25 taškų ribos ir tik lygesnis ketvirtasis kėlinukas buvo nors kiek „Valpainiai komandai sėkmingesnis. Vis tik svečiai neišvengė sutriuškinimo, o rungtynės baigėsi rezultatu - 75:57.

Tadas Šimkus

„Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 lapkričio 30 d., antradienis, 22:17 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ iškovojo nesunkią pergalę prieš “Eldažnis & Limobus.lt“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 21:50 val.)„Valpainiai“ iškovojo gana lengvą pergalę (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 21:39 val.)„Autobroliai ‒ Arko“ pasiekė antrą pergalę prieš „Gemavilą“ ir pateko į aštunfinalį (2022 balandžio 05 d., antradienis, 21:57 val.)Neįtikėtinai ketvirtą kėlinį sužaidę „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Gatvės vaikai“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:53 val.)Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Akro“ įveikė „UNO“ (2021 gruodžio 01 d., trečiadienis, 21:27 val.)Įtemtose rungtynėse: „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Neveronys ‒ KKA“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Permainingose rungtynėse „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė MB „Užveža“ (61:59) (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 22:28 val.)II lygoje: Autobroliai-Arko pergalė prieš Sparta (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:53 val.)