KK „Žaibas“ vs Valpainiai (71:88)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, 1/32 finalo
2022 kovo 21 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Valpainiai“ įveikė „KK „Žaibas“ ekipą

2022 kovo 21 d., Pirmadienis, 21:37 val., peržiūros: 459

Pirmadienį, Kovo 21 dieną, 19:10 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko II lygos komandos „KK „Žaibas“ (šeimininkai) ir „Valpainiai“ (svečiai).

Rungtynių pradžioje komandos pradėjo rezultatyviai rinktis taškus.Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus 7:7. Penktą minutę šeimininkai pradėjo spurtą, kurio metu pelnė 5 taškus be atsako. Vėliau komandos žaidė vėl lygiai. Devintą minutę komandas skyrė 2 taškai (21:19). Ketvirčio pabaigoje svečiai persvėrė rezultatą į savo naudą – 21:23.

Antro ketvirčio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o vėliau tritaškį pataikė „Valpainiai“. Trečią minutę spurtą pradėjo šeimininkai, kurie pelnė 4 taškus be atsako. Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais, o sužaidus šešias minutes rezultatas bubo lygus 35:35. Vėliau dar 4 taškus be atsako pelnė svečių komanda, kuriai pavyko turėti 3 taškų pranašumą – 39:42.

Trečio ketvirčio pirmoje pusėje puikiai gynėsi šeimininkai, o taiklūs „Valpainiai“ metimai toliau didino persvarą. Sužaidus beveik pusę ketvirčio komandas skyrė 8 taškų (49:57). Antroje ketvirčio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 7 taškai – 56:63.

Ketvirto ketvirčio pradžioje du metimus pataikė svečiai. Netrukus penkis taškus be atsako pelnė „KK „Žaibas“. Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Solidžią persvarą išlaikę „Valpainiai“ įveikė varžovus rezultatu 71:88.

8 taškai

BC „Rhino“ po pratęsimo palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2022 sausio 09 d., sekmadienis, 23:30 val.)„Valpainiai“ įtikinama pergale atidarė sezoną prieš KK „Žaibas“ (85:58) (2021 lapkričio 10 d., trečiadienis, 21:58 val.)Po atkaklios kovos KK“Žaibas“ įveikė „Gemavilos“ ekipą (2022 vasario 22 d., antradienis, 22:00 val.)Visas rungtynes pirmavę „Gatvės vaikai“ įveikė KK „Žaibą“ (2022 vasario 10 d., ketvirtadienis, 21:18 val.)„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)Rungtynėse taškas į tašką „Kauno Rami“ įveikė KK „Žaibas“ (87:80) (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Kauno švara“ nesunkiai nugalėjo KK „Žaibą“ (2021 gruodžio 21 d., antradienis, 21:28 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)MB „Užveža“ lengvai susitvarkė su KK „Žaibas“ (78:53) (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 20:40 val.)„Valpainiai“ nugalėjo Birštono SC “Olimpas“ (67:57) (2022 vasario 24 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)