SK „Mattas“ vs Neveronys ‒ KKA (73:78)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Neveronys ‒ KKA“ pademonstravo čempionišką charakterį ir iškovojo dramatišką pergalę

2022 balandžio 10 d., Sekmadienis, 21:46 val., peržiūros: 422

Sekmadienį, balandžio 10 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „II“ lygos pirmenybių ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos SK „Mattas” bei svečių „Neveronys – KKA“. Tai buvo pirmosios rungtynės šioje serijoje.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie atrodė solidžiai puolime ir ne ką prasčiau gynyboje. Skirtumas tarp komandų netrukus išaugo iki aštuonių taškų. Per likusį kėlinio laiką svečiai kantriai mažino savo atsilikimą ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:21. Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo SK “Mattas” ekipa, kuri vėl šovė į priekį ir įgijo septynių taškų pranašumą. Vėliau komandos kuriam laikui sustojo ir žaidė tuščią atkarpą. Per likusį kėlinio laiką šeimininkams pavyko išlaikyti didesnį pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 47:33.

Trečiojo ketvirčio metu skirtumas tarp komandų tik dar labiau augo, o „Neveronys – KKA“ ekipos situacija darėsi tik blogesnė. Gynyboje jie atrodė dar pakankamai gerai, tačiau puolime jie atrodė itin prastai ir labai retai jų metimai pasiekdavo tikslą. Ketvirčio pabaigoje svečiai sužaidė neblogą atkarpą ir apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 64:51. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Neveronys – KKA“ pakilo iš pelenų ir ketvirtį pradėjo 12:0 spurtu ir grįžo į rungtynes. Vėliau SK „Mattas“ situacija tikrai negerėjo, kadangi svečiai pratęsė savo sėkmingą atkarpą ir bendras ketvirto ketvirčio spurtas buvo jau 21:0. Po šalto dušo atsigavę SK „Mattas“ patys pelnė šešis taškus be atsako ir grįžo į kovą dėl pergalės. Visgi, lemiamu metu šeimininkai nesugebėjo sėkmingai ir protingai užpulti, o svečiai atlaikė varžovų šturmą ir pergalingai startavo šiame ketvirtfinalyje. Galutinis rungtynių rezultatas 73:78.

11 atk. kam.

„Neveronys ‒ KKA“ puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį ir išplėšė pergalę (2022 gegužės 31 d., antradienis, 11:03 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išlieka nepralaimėję (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)„Neveronys ‒ KKA“ ‒ „II lygos“ mažosios taurės čempionai (82:79) (2022 birželio 01 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Neveronys ‒ KKA“ panaikino 19 taškų deficitą ir įveikė „Pikenpokas“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Neįtikėtinai ketvirtą kėlinį sužaidę „Neveronys ‒ KKA“ iškovojo pergalę (2022 sausio 06 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„KSM ’93 ‒ Bulvaras“ iškovojo svarbią pergalę (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sutriuškino „T.A.D” (105:49) (2021 lapkričio 25 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 15:21 val.)SK „Mattas“ iškovojo įtikinamą pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 21:51 val.)