Neveronys ‒ KKA vs Sparta (119:74)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 17 d., Ketvirtadienis, 20:05 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Neveronys ‒ KKA“ lengvai įveikė „Spartą“

2022 vasario 17 d., Ketvirtadienis, 21:05 val., peržiūros: 330

Vasario 18 dieną KM "Žalgiris" sporto salėje įvyko II lygos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Neveronys – KKA" priemė svečius "Spartą". "Neveronys – KKA" buvo laimėję 10 kartų ir kartą pralaimėję. "Spartos" sąskaitoje buvo keturios pergalės ir aštuoni pralaimėjimai.

Komandos pradėjo rezultatyviai, sužaidus tris minutes "Neveronys – KKA" pirmavo rezultatu 11:5. Kėlinio viduryje "Sparta" pasivijo varžovus ir komandos vėliau žaidė lygiai. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (22:22).

Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė greitai, o Neveronys – KKA" įgijo penkių taškų persvarą per keturias pirmas kėlinio minutes (33:28). Penktą minutę skirtumas padidėjo iki devynių taškų (40:31), o "Sparta" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje skirtumas padidėjo iki 12 taškų (53:41).

Trečias kėlinys prasidėjo dviem taikliais aikštės šeimininkų tritaškiais (59:41). Netrukus dar keli tritaškiai greitose atakose pasiekė tikslą, po kurių Neveronys – KKA" pirmavo rezultatu 67:45. Kėlinio pabaigoje "Neveronys – KKA" padidino persvarą iki 30 taškų (84:54). Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė greitai, o Neveronys – KKA" daugiausiai taiklių tritaškių ir greitų atakų dėka didino persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 119:74.

8 taškai

„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susitvarkė su „Dumblu“ (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 15:21 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ lengvai įveikė „Spartą“ (2021 lapkričio 09 d., antradienis, 22:00 val.)„Neveronys ‒ KKA“ lengvai susidorojo su „Pusė velnio“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Neveronys ‒ KKA“ įtikinamai nugalėjo BC „Game On“ (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 17:41 val.)Antroje rungtynių pusėje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Gemavilą“ (2021 gruodžio 23 d., ketvirtadienis, 21:19 val.)„Neveronys ‒ KKA“ užbaigė „Pikenpoko“ sezoną (2022 gegužės 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Neveronys ‒ KKA“ išlieka nepralaimėję (2022 vasario 03 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Neveronys ‒ KKA“ įveikė „Kauno švarą“ (2022 vasario 22 d., antradienis, 21:17 val.)„Neveronys ‒ KKA“ visgi perlipo MB „Užveža“ barjerą (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Neveronys ‒ KKA“ panaikino 19 taškų deficitą ir įveikė „Pikenpokas“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)