Kautech ‒ 2 vs ICE (90:74)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kautech ‒ 2“ palaužė „ICE“ pasipriešinimą

2022 gruodžio 18 d., Sekmadienis, 16:54 val., peržiūros: 272

Gruodžio 18 d., Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos C pogrupio rungtynės tarp „Kautech ‒ 2“ (2-2) ir „ICE“ (4-2) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Kautech ‒ 2“ ekipa, kuri po T. Vaitkaus ir M. Gailiūno metimų iškart atitrūko 15:8. Septynių taškų persvarą šeimininkai išlaikė iki kėlinio pabaigos, kurį laimėjo 21:14.

Antrajame kėlinuke „ICE“ spurtavo ir po T. Jonkaus tritaškio išsiveržė į priekį 27:30. Nors labai greitai „Kautech ‒ 2“ vėl atstatė keturių taškų pranašumą, tačiau svečių krepšinininkas A.Mendelis paskutinę sekundę tritaškiu metimu persvėrė rungtynių svarstykles „ICE“ ekipos naudai. Įpusėjus susitikimui 40:41.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „Kautech ‒ 2“ ir po T. Vaitkaus metimo šeimininkai pirmavo 53:48. Vėliau komandos apsikeitė taikliais metimais, o kėlinys baigėsi esant rezultatui 64:58.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Kautech ‒ 2“ iškart didino skirtumą iki dviženklio 70:58. Nors „ICE“ pavyko sumažinti skirtumą iki šešių taškų, tačiau šeimininkai jau pergalės iš savo rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 90:74 (21:14, 19:27, 24:17, 26:16).

Tomas Jonkus

„Kautech ‒ 2“ sulaukė rimto pasipriešinimo iš „Valpainių“ (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Kautech ‒ 2“ ir antrą kartą įveikė „Valpainiai“ ekipą (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Kautech ‒ 2“ įtikinamai įveikė „Gemavilą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:54 val.)II lygoje: „Kautech ‒ 2“ turėjo pripažinti „Alta transportas“ pranašumą (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Gemavila“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ krepšininkus (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:28 val.)„Kautech ‒ 2“ kiek netikėtai įveikė „Arko“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 20:10 val.)„Kautech ‒ 2“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:05 val.)„Kautech ‒ 2“ šešioliktfinalį pradėjo užtikrinta pergale prieš „Valpainius“ (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 21:49 val.)„Kautech ‒ 2“ įveikė sunkiai puolime taškus rinkusius „UNO“ krepšininkus (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Pusfinalyje „Kautech ‒ 2“ pergalė ir lemiamos varžybos serijoje. (2023 gegužės 24 d., trečiadienis, 20:23 val.)