Kautech ‒ 2 vs Lympo (63:66)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 08 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Atkaklioje dvikovoje „Lympo“ įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą

2023 sausio 08 d., Sekmadienis, 18:55 val., peržiūros: 272

Sausio 8 d., sekmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos C pogrupio rungtynės tarp „Kautech ‒ 2“ (3-2) ir „Lympo“ (3-2) ekipų.

Rungtynių pradžioje abi ekipos sunkiai rinko taškus, tačiau įpusėjus pirmam kėliniui įsižaidė, o pirmas kėlinys pasibaigė minimaliu pranašumu pirmaujant „Kautech ‒ 2“ 17:16.

Antrojo kėlinio pradžioje A.Sviderskas smeigė du tritaškius, po kurių „Lympo“ perėjo iniciatyvą bei tolo iki penkių taškų. Visgi, kėlinio pabaigoje šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą. Įpusėjus susitikimui 36:36.

Trečiajame kėlinyje ir toliau tęsėsi atkakli, bet nelabai rezultatyvi kova, o kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant 52:49.

Lemiamame kėlinuke po R. Dambrausko dėjimo „Lympo“ veržėsi į priekį 56:57. Nors „Kautech ‒ 2“ labai greitai persvėrė rezultatą, tačiau „Lympo“ M. Mašalkos tolimo metimo dėka šventė pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 63:66 (17:16, 19:20, 16:13, 11:17),

5 rezult. perd.

„Skroblų alėja“ po atkaklios kovos įveikė „Kautech ‒ 2“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 18:48 val.)„Lympo“ įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 17:11 val.)Įnirtingoje kovoje triumfavo „Kautech ‒ 2“ krepšininkai (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:37 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:02 val.)II lygos atkrintamosiose: „Lympo“ pergalė prieš „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 balandžio 07 d., penktadienis, 21:19 val.) „Pikenpokui“ teko gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:34 val.)Emocijų nesuvaldžiusi „Lympo“ ekipa turėjo nusileisti BC „Rhino“ ekipai (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)„Kautech ‒ 2“ iškovojo užtikrintą pergalę (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 21:05 val.)MB „TR Project“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:18 val.)