KSM `93 ‒ Bulvaras vs Alta transportas (84:89)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Alta transportas“

2022 lapkričio 29 d., Antradienis, 09:25 val., peržiūros: 255

Pirmadienį, lapkričio 30 d., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „II“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „KSM '93 ‒ Bulvaras“ ir svečių „Alta transportas“.

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo „Alta transportas“, jie puikiai darbavosi gynyboje, privertė klysti varžovus ir savo krepšį išlaikė sausą net 5 minutes. Tiesa, puolime jie darė nemažai klaidų, tad per tą laiką rimtesnio pranašumo jie taip ir nepasiekė, o pagaliau atsibudę priešininkai žaidėjai ėmė artėti. Galiausiai intriga sugrįžo ir dabar abi komandos jau žaidė taškas į tašką. Prasidedant ilgajai pertraukai priekyje minimaliu skirtumu buvo šeimininkai – 41:37.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo šeimininkų žaidėjo L. Lukošenkino tritaškių taškais, tačiau svečiai greitai išlygino turėta pranašumą – 44 :44. Ilgas suolelis „Alta transportas“ ekipai padėjo išlikti šviežesniems, taip pat leido nebijoti pražangų ir darbuotis kiečiau gynyboje. Visa tai leido jiems užtikrinčiau sužaisti rungtynių pabaigoje, tuomet iniciatyva ir pranašumas jau buvo jų rankose. Šeimininkai per paskutines minutes nesugebėjo išsigelbėti ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą 84:69.

Tautvydas Žioba

Lengvą pergalę įsirašė „Alta transportas“. (2023 vasario 06 d., pirmadienis, 22:29 val.)Po atkaklios kovos „Arko“ įveikė „Alta transporto“ ekipą (2023 vasario 13 d., pirmadienis, 22:15 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė ir į finalą keliauja „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)2 lygos ketvirtfinalyje į priekį įsiveržė „Alta transportas“. (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 20:07 val.)Užtenka mažumos pergalei pasiekti ‒ Alta trasportas pergalė po pratęsimo (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)Pusfinalį pergale pradėjo „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:38 val.)II lygos atkrintamosiose: „Lympo“ pergalė prieš „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 balandžio 07 d., penktadienis, 21:19 val.)II lygoje: triuškinanti KSM '93 ‒ Bulvaras pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 sausio 04 d., trečiadienis, 22:54 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)