ICE vs UNO (70:66)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 20:35 val. @ V. Kuprevičiaus progimnazija, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Nenuspėjamos rungtynės ir „ICE“ pergalė

2022 gruodžio 05 d., Pirmadienis, 21:53 val., peržiūros: 324

Gruodžio 5 dieną, Pirmadienį, Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos salėje įvyko II lygos 1 etapas tarp C pogupio komandų. Susitiko salės šeimininkai komanda "ICE" bei svečių komanda "UNO".

Dar net nepraėjus vienai pirmojo kėlinio minutei, abi komandos pelnė po taiklų tritaškį. Abi komandos šį kėlinį žaidė apylygiai, tačiau antrojoje kėlinio dalyje "ICE" pavyko išsiveržti į priekį ir rezultatu 28:16 buvo priekyje.

Antrojo kėlinio metu svečių komanda "UNO" vylėsi perimti žaidimą į savo rankas, sumažinti rezultatą bei išsivežti į priekį. Po antrojo kėlinio komandas skyrė tik 4 taškai. Šio kėlinio metu rezultatyvesni buvo "UNO" komanda, nors rezultatu 35:31 "ICE" vis dar buvo priekyje.

Po ilgosios pertraukos "UNO" sparčiai ėmė vytis priešininkus ir jau po trijų kėlinio minučių vienu tašku jau buvo priekyje. Įpusėjus trečiam kėliniui, "UNO" buvo vis arčiau pergalės. Nors ir atotrūkis buvo nedidelis, buvo gan panašu, jog "ICE" komanda kiek paleido žaidimą iš savo rankų. Rezultatu 50:59 "UNO" išsiveržė į priekį.

Visgi ketvirtasis kėlinys buvo visiškai nenuspėjamas. Kėlinio pradžioje, tokiu priešininkų atotrūkiu, nepatenkinti "ICE" komandos žaidėjai greitomis atakomis vis artėjo prie "UNO". Ir ši nenuspėjama kova baigėsi rezultatu 70:66. Komanda nugalėtoja "ICE"

Atkakliose rungtynėse „UNO“ palaužė „Spartą“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 21:42 val.)Puiki antra rungtynių dalis nulėmė „Lympo“ pergalę (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 20:03 val.)Įmonių lygoje ‒ lengva „ICE“ pergalę. (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 21:55 val.)Arši ir nenuspėjama kova ‒ Pergalę šventė UNO (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:44 val.)Įtemptose varžybose „ICE“ pasiekė pergalę prieš „GZP ‒ 2“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 22:22 val.)II lygos aštuntfinalyje: „Arko“ pergalė prieš „UNO“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Sunkiai rungtynes pradėjęs KM „Žalgiris“ susitvarkė su „UNO“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 21:44 val.)II lygoje: užtikrinta „ICE“ pergalė prieš „Gemavila“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 22:49 val.)II lygos atkrintamosiose: „ICE“ įveikė „UNO“ (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:43 val.)„Gemavila“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ krepšininkus (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:28 val.)