UNO vs Kauno Rami (66:64)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 08 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Arši ir nenuspėjama kova ‒ Pergalę šventė UNO

2023 vasario 08 d., Trečiadienis, 22:44 val., peržiūros: 175

Vasario 8 dieną, Trečiadienį, Kauno švaros krepšinio salėje susitiko salės šeimininkai UNO bei svečių komanda Kauno Rami

Pirmojo kėlinio metu abi komandos žaidė apylygiai. Žaidėjo Nr. 22 Š. Urbaičio taiklių metimų vedima Kauno Rami komanda, stabiliai laikėsi šalia salės šeimininkų, tačiau šį kėlinį salės šeimininkai užbaigė dviejų taškų persvara rezultatu 21:19

Antrojo kėlinio metu vaizdas aikštelėje išliko toks pats. Žaidimo metu tvyrojo įtampa ir intriga, nes stebint rezultatą nebuvo įmanoma nuspėti, kuri komanda šiandieną švęs pergalę. Po dviejų kėlinių rezultatas tapo 35:34

Po ilgosios pertraukos, pailsėjusi Kauno Rami komanda kiek išsiveržė į priekį trečiojo kėlinio metu. Dar pirmosiomis kėlinio minutėmis visas komandines pražangas surinkusi UNO komanda, leido Kauno Rami komandai sumesti daugiau taškų per kėlinį nei UNO komanda. Šį kėlinį komandos užbaigė rezultatu 48:53, Kauno Rami priekyje.

Lemiamo kėlinio metu aršiai žaidžiančios komandos tiesiog lipo viena kitai ant kulnų. Likus vos paskutinėms minutėms komandų rezultatas buvo lygus ir tik lemiamomis akimirkomis dviejų taškų persvarą įgijusi UNO komanda išlaikė ją iki pat kėlinio pabaigos. UNO šias rungtynes laimėjo rezultatu 66:64 (21:19, 14:15, 13:19, 18:11)

Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas Nr. 45 J.Valaitis, kuris savo atstovaujamai Kauno Rami komandai pelnė 15 taškų. Žaidėjas Nr. 12 Š.Petraitis savo komandai ne tik pelnė 13 taškų, bet ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus bet išprovokavo 5 pražangas. Taip pat 13 taškų pelnė ir žaidėjas Nr. 22 Š.Urbaitis

Rezultatyviausias UNO komandos žaidėjas Nr. 17 R.Gudynas, pelnęs 14 taškų. Taip pat prie komandos pergalės prisidėjo ir žaidėjai Nr. 3 G.Šuklevičius bei žaidėjas Nr. 91 J.Meškauskas. G.Šuklevičius pelnė 11 taškų, o J.Meškauskas savo komandai pelnė 10 taškų.

Nenuspėjamos rungtynės ir „ICE“ pergalė (2022 gruodžio 05 d., pirmadienis, 21:53 val.)Sunkiai rungtynes pradėjęs KM „Žalgiris“ susitvarkė su „UNO“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 21:44 val.)II lygos aštuntfinalyje: „Arko“ pergalė prieš „UNO“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 vasario 14 d., antradienis, 22:06 val.)„Pikenpokas“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2022 spalio 25 d., antradienis, 22:38 val.)II lygos atkrintamosiose: „ICE“ įveikė „UNO“ (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:43 val.)R. Dambrausko vedima Lympo komanda sutiruškino UNO (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 23:30 val.)43 V. Kamarūno taškai BC “Rhino“ neišgelbėjo ‒ nusileista „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)Kauno Rami svečiuose pelnė pergalę (2023 vasario 28 d., antradienis, 23:57 val.)„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 22:26 val.)