BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs Kauno Rami (70:50)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

2-oji BC „Audrupio“-Bonauto.lt pergalė II-oje lygoje

2022 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 358

Gruodžio 21 dieną, trečiadienį, Kauno technologijų mokymo cento salėje, įvyko II lygos B pogriupio rungtynės tarp salės šeimininkų BC "Audrupio"-Bonauto.lt bei svečių komandos Kauno "Rami"

Rungtynes tvirtai pradėjo Kauno "Rami" komanda išsiveržusi į priekį 10-ia taškų, tačiau neilgam. Antrojoje kėlinio pusėje BC "Audrupio"-Bonauto.lt komanda susiėmė ir taikliais metimais pasivijo varžovus ir kėlinį užbaigė rezultatu 17:15.

Antrojo kėlinio metu tiesiog svaidė taiklius metimus ir neleido Kauni "Rami" komandai jų pasivyti. Ir po dviejų kėlinių turėjo gan tvirtą 10-ies taškų persvarą.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tendencija išliko tokia pati. Salės šeimininkų rezultatyvus žaidimas leido jiems jis labiau atitolti nuo svečių komandos. Kėlinio metu pelnydami 20 taškų, jį užbaigė rezultatu 54:36.

Paskutiniojo kėlinio metu intrigos nebuvo, nes salės šeimininkai buvo visiškai perėmę žaidimą į savo rankas ir tai buvo vienintelis kėlinys, kurio metu BC "Audrupio"-Bonauto.lt komanda surinko 4-ias komandines pražangas. BC "Audrupio"-Bonauto.lt komanda laimėjo rezultatu 70:50 (19:17, 15:7, 20:12, 16:14)

Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjai BC "Audrupio"-Bonauto.lt Nr. 8 D.Ladyga bei Nr. 3 J.Merkys, kurie pelnė po 18 taškų. Nr. 12 M.Lukauskas rungtynių metu pelnė dvigubą dublį, surinkęs 13 taškų bei atkovojęs 11 kamuolių.

Taip pat puikiai pasirodė ir komandos Kauno "Rami" žaidėjai, kurie pelnė dvigubus dublius. Nr. 12 Š.Petraitis pelnė 16 taškų, atkovojo 10 kamuolių bei išprovokavo 5 pražangas, o Nr. 23 O.Gelžinis pelnė 14 taškų bei atkovojo net 19 kamuolių. Žaidėjas Nr. 22 Š.Urbaitis pelnė taip pat 14 taškų bei išprovokavo 5 pražangas.

Keturiese žaidime likę „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda iškovojo pergalę (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 20:01 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt turėjo pripažinti „GZP-2“ pranašumą (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:15 val.)Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)„BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt“  po ilgosios pertraukos susitvarkė su „KK „Žaibu“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)Tritaškiai atnešė BC „Rhino“ ekipai pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)