BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs GZP ‒ 2 (58:63)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt turėjo pripažinti „GZP-2“ pranašumą

2022 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 21:15 val., peržiūros: 287

Trečiadienį, lapkričio 16 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „II“ lygos, B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt ir svečių „GZP ‒ 2“.

Rungtynės prasidėjo svečių spurtu – 0:12. Šeimininkai pirmuosius taškus pataikė tik sužaidus 7 minutes, o likus iki ketvirčio galo 1 minutei geriau sužaidė svečiai, kurie turėjo 9 taškų pranašumą – 8:17. O antrasis ketvirtis vyko lygiai taip pat. Šeimininkams sunkiai sekėsi susižaisti, dare daug klaidų, o svečiai vis rinko taškus – 21:29.

Po ilgosios pertraukos „GZP-2“ toliau puikiai išnaudojo aukštaūgių pranašumą, o šeimininkai pasiekė rekordinį deficitą ( 35:51). Lemiamame kėlinyje pradėjo klysti, tačiau tai nesutrukdė jiems išlaikyti susikrautą pranašumą bei iškovoti pergalę, rezultatu – 58:63.

8 taškai

„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)„BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt“  po ilgosios pertraukos susitvarkė su „KK „Žaibu“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)2-oji BC „Audrupio“-Bonauto.lt pergalė II-oje lygoje (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:58 val.)Keturiese žaidime likę „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda iškovojo pergalę (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 20:01 val.)KM „Žalgiris“  išplėšė pergalę prieš „GZP-2“ (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)II lygoje: išvargta „Užveža“ pergalė prieš „GZP-2“ (2022 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)2 lygoje ‒ lengva „GZP ‒ 2“ pergalė (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)