BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs UNO (33:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„UNO“ gynyba nepaliko jokių vilčių varžovams

2023 kovo 12 d., Sekmadienis, 20:59 val., peržiūros: 171

Kovo 12 dieną, 17:30 val., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (šeimininkai) ir "UNO" (svečiai). Rungtynėse BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt surinko vos 33 taškelius ir jokių šansų pasipriešinti "UNO" komandai neturėjo. Susitikimas baigėsi rezultatu 33:71 (11:23, 4:19, 8:19, 10:10).

Po lygių pirmųjų minučių "UNO" pradėjo tolti ir jau pirmojo kėlinuko metu susikūrė dviženklį pranašumą. Tačiau BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt košmaras buvo antrasis ketvirtis, kuomet komanda surinko vos 4 taškelius ir paleido varžovus tolyn. Ilgoji pertrauka prasidėjo esant rezultatui 15:42.

Antroje rungtynių dalyje "UNO" dar labiau nutolo, skirtumas tapo triuškinamu ir tik paskutinis, ketvirtasis, kėlinukas buvo lygus abiems ekipoms. BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt neišvengė sutriuškinimo, o susitikimas baigėsi rezultatu 33:71.

6 išpr. praž.

„Užveža“ po nervingos kovos palaužė savo varžovus (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 21:49 val.)Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)„UNO“ pasiekė pirmą pergalę, įveikdami „Kauno švara“ ekipą (2022 lapkričio 15 d., antradienis, 21:44 val.)„Arko“ antrą kartą nugalėjo „UNO“ ir pateko į ketvirtfinalį (2023 balandžio 19 d., trečiadienis, 21:30 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „KrepsinioFanai.lt“ komandą (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 19:28 val.) „Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:31 val.)„UNO“ po atkaklios kovos įveikė MB „TR Project“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 21:42 val.)„UNO“ po permainingos kovos įveikė antroje pusėje užstrigusią BC „Rhino“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 22:00 val.)Atkakliose rungtynėse „UNO“ palaužė „Spartą“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 21:42 val.)Užtikrintai „ICE“ komandai atsirevanšavę „UNO“ pasiekė aštunfinalį (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 21:50 val.)