Kauno švara vs Valpainiai (71:92)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 06 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Antroji pergalė „Valpainių“ sąskaitoje

2022 gruodžio 06 d., Antradienis, 21:28 val., peržiūros: 281

Gruodžio 6 dieną, Antradienį, Kauno švaros krepšinio salėje įvyko II lygos, 1 etapo C pogrupio rungtynės tarp salės šeimininkų "Kauno švara" bei svečių komandos "Valpainiai"

Pirmasis kėlinys rezultatyvus. Nors rungtynių pradžia buvo palankesnė "Valpainių" komandai ir jie gan stabiliu skirtumu buvo priekyje "Kauno švara" atsakė jiems spurtu. Kėlinio pabaigoje komandas skyrė 3 taškai. Rezultatu 23:26 "Valpainiai" buvo priekyje.

Antrojo kėlinio metu, "Kauno švara" vis lipo ant priešinikų kulnų. Visgi, taiklūs "Valpainių" komandos žaidėjų metimai iš po krepšinio lanko, leido šiai komandai vis atitolti nuo salės šeimininkų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas 39:47 "Valpainių" naudai.

Trečiasis kėlinys "Kauno švaros" komandai buvo kiek sunkesnis. Tik po 4 kėlinio minučių jiems pavyko pelnyti pirmuosius šio kėlinio taškus. Tuo pasinaudoję "Valpainiai" išsiveržė į priekį 20 taškų persvara. Rezultatu 49:68 "Valpainiai" vis dar diktavo rungtynių tempą.

Ketvirtojo kėlinio metu "Kauno švara" stengėsi sušvelninti taškų skirtumą esantį tarp komandų. Vis dėlto nesėkmingai. Rezultatu 71:92 (23:26, 16:21, 10:21, 22:24) "Valpainiai" pelnė antrąją šios lygos pergalę.

Marijonas Žukauskas

„ICE“ pasiekė antrą pergalę įveikę „Valpainius“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)II lygoje: „Skroblų alėja“ pergalė prieš „Valpainiai“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:11 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:46 val.)II lygoje: „Valpainiai“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:36 val.)Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Gemavila“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:08 val.)„Kautech ‒ 2“ ir antrą kartą įveikė „Valpainiai“ ekipą (2023 balandžio 05 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Valpainiai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:05 val.)KM „Žalgiris“ įtikinamai įveikė „Velpainiai“ komandą. (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Valpainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:26 val.)