Valpainiai vs BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (89:56)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 05 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Valpainiai“ pasiekė įtikinamą pergalę

2023 kovo 05 d., Sekmadienis, 21:05 val., peržiūros: 269

Kovo 5 dieną, 17:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Valpainiai" (šeimininkai) ir BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (svečiai). Jau rungtynių pradžioje į priekį nutolo ir tvirtai visas rungtynes kontroliavo "Valpainiai", kurie ir pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu 89:56 (29:16, 22:16, 17:8, 21:16).

Jau rungtynių pradžioje "Valpainiai" demonstravo labai didelį tempą ir rezultatyvų žaidimą. Skirtumas greitai išaugo ir jau iki ilgosios pertraukos "Valpainių" persvara tapo itin solidi 51:32.

Antroje susitikimo pusėje komandų rezultatyvumas sumažėjo, tačiau skirtumas iš lėto augo. Jokios intrigos nebeliko ir "Valpainiams" tiesiog reikėjo sutvarkyti formalumus. Susitikimas baigėsi rezultatu 89:56.

Mindaugas Ežerskis

„Valpainiai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:13 val.) „Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Valpainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2022 lapkričio 06 d., sekmadienis, 22:26 val.)„ICE“ pasiekė antrą pergalę įveikę „Valpainius“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)„Valpainiai“ po pratęsimo palaužė Kauno „Rami“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 22:47 val.)II lygoje: „Valpainiai“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:36 val.)Valpainiai susitvarkė su Rhino (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:46 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Gemavila“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:08 val.)Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)