Valpainiai vs Lympo (76:61)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Valpainiai“ pasiekė užtikrintą pergalę

2022 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 22:26 val., peržiūros: 248

Lapkričio 6 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Valpainiai" (šeimininkai) ir "Lympo" (svečiai). Jau rungtynių pradžioje "Valpainiai" pabėgo tolyn, tvirtai kontroliavo rungtynių eigą ir pasiekė pelnytą pergalę, laimėdami rezultatu 76:61 (21:11, 23:16, 19:18, 13:16).

Susitikimą spurtu 13:0, pradėjo "Valpainiai" ir taip pareiškė rimtas pretenzijas į pergalę, nors vėliau varžovai kiek atsitiesė, bet iki pat ilgosios pertraukos situaciją kontroliavo "Valpainiai", kurie po dviejų kėlinukų buvo priekyje rezultatu 44:27.

Antroje rungtynių dalyje komandos įsivėlė į kupiną pražangų ir keitimų žaidimą, nors skirtumas kelis kartus aptirpo, bet realios grėsmės "Valpainiai" nejautė ir galėjo artėti pergalės link. Sutvarkę formalumus ir nugesinę varžovų mėginimus spurtuoti "Valpainiai" pasiekė įtikinamą pergalę, laimėdami rezultatu 76:61.

5 perimt. kam.

„Valpainiai“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 21:05 val.) „Valpainiai“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Kauno Rami“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 22:26 val.)„ICE“ pasiekė antrą pergalę įveikę „Valpainius“ (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:52 val.)Valpainiai susitvarkė su Rhino (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Valpainiai“ po pratęsimo palaužė Kauno „Rami“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 22:47 val.)II lygoje: „Valpainiai“ įveikė „KrepsinioFanai.lt“ (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 22:36 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Lympo“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 22:46 val.)II lygoje: „Valpainiai“ pergalė prieš „Gemavila“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 22:08 val.)Emocingose varžybose „UNO“ pasiekė sunkią pergalę prieš „Valpainius“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 21:45 val.)