BC „Rhino“ vs Kauno Rami (73:75)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

43 V. Kamarūno taškai BC “Rhino“ neišgelbėjo ‒ nusileista „Kauno Rami“

2022 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 21:57 val., peržiūros: 322

Lapkričio 16 d., trečiadienį, Kauno TMC salėje buvo sužaistos II lygos B pogrupio rungtynės tarp BC “Rhino“ (0-0) ir „Kauno Rami“ (0-2) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno Rami“ ekipa, kuri daugiausia taikliais baudų metimais ir metimais iš po krepšio laimėjo pirmą kėlinį rezultatu 12:20.

Antrajame kėlinuke BC “Rhino“ į priekį patraukė rezultatyvus V. Kamarūno žaidimas, kuris leido šeimininkams įpusėjus susitikimui pirmauti minimalia persvara 32:31.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai spurtavo ir po Š. Urbaičio tritaškio nutolo dviženkliu pranašumu 36:46. Vėliau Kauno Rami“ dar tolo iki 36:50, bet kėlinį BC “Rhino“ pabaigė spurtu ir priartėjo iki 51:56.

Lemiamame kėlinyje tęsėsi šeimininkų spurtas ir po V. Kamarūno tolimo metimo BC “Rhino“ veržėsi į priekį 58:56. Bet į tai Kauno Rami“ atsakė spurtu 0:8 ir vėl išsiveržė į priekį 58:64. Vėliau svečiai pirmavo 63:71, bet šeimininkai labai greitai rezultatą lygino 73:73. Likus šešioms sekundėms baudų metimus stojo mesti Š.Petraitis, kuris pataikė abu mestus metimus. Paskutinė BC “Rhino“ ataka buvo nerezultatyvi. Galutinis susitikimo rezultatas 73:75 (12:20, 20:11, 19:25, 22:19).

Ignas Galicinas

Emocijų nesuvaldžiusi „Lympo“ ekipa turėjo nusileisti BC „Rhino“ ekipai (2023 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 vasario 14 d., antradienis, 22:06 val.)Tritaškiai atnešė BC „Rhino“ ekipai pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)Pirmoji BC „Rhino“ pergalė II-oje lygoje (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)Vėlai atsibudę „Užveža“ krepšininkai visgi įveikė „Kauno Rami“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)„TR Project“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ komandą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Valpainiai“ po pratęsimo palaužė Kauno „Rami“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 22:47 val.)BC „Rhino“ įsirašė labai lengvą pergalę (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 20:45 val.)