Sparta vs Kauno Rami (65:71)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 14 d., Antradienis, 20:40 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“

2023 vasario 14 d., Antradienis, 22:06 val., peržiūros: 185

Vasario 14 dieną, 20:40 val., Milikonių mokyklos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Sparta" (šeimininkai) ir "Kauno Rami" (svečiai). Rungtynės buvo lygios ir atkaklios, o geriau sužaista lemiama rungtynių dalis pergalę nulėmė "Kauno Rami" krepšininkams 65:71 (14:14, 21:20, 17:19, 13:18).

Rungtynės komandos pradėjo labai nerezultatyviai, dažnai metė netaikliai, bet netrukus krepšininkai apsiprato aikštėje ir jau ekipos keitėsi tikslų tritaškių serijomis. Žaidimas iki pat ilgosios pertraukos buvo labai lygus ir "Sparta" turėjo tik minimalų pranašumą 35:34.

Antroje rungtynių dalyje didelių pasikeitimų nebuvo, žaidimas vis dar vyko taškas į tašką. Paskutinėmis minutėmis "Kauno Rami" sužaidė sėkmingiau, pataikė svarbius metimus ir pasiekė pergalę rezultatu 65:71.

Giedrius Džiaugys

II lygoje: „Alta transportas“ pergalė prieš Kauno „Rami“ (2022 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)„TR Project“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ komandą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:43 val.)Vėlai atsibudę „Užveža“ krepšininkai visgi įveikė „Kauno Rami“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 20:23 val.)Pirmą pergalę iškovoję „Sparta“ įveikė „Krepsinio.Fanai.lt“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 14:20 val.)„Valpainiai“ po pratęsimo palaužė Kauno „Rami“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 22:47 val.)BC „Rhinos“ su V. Kamarūnu priekyje šventė pergalę prieš „Sparta“ (2023 sausio 25 d., trečiadienis, 23:26 val.)Atkakliose rungtynėse „UNO“ palaužė „Spartą“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 21:42 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:27 val.)43 V. Kamarūno taškai BC “Rhino“ neišgelbėjo ‒ nusileista „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)Nesulaikomas E. Serkevičius nukalė pergalę „Klausučių alaus daryklai“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)