Gemavila vs Alta transportas (82:71)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 18 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Gemavila“ po pirmo skaudaus pralaimėjimo atsitiesė ir išlygino serijos su „Alta transportas“ rezultatą

2023 balandžio 18 d., Antradienis, 21:36 val., peržiūros: 193

Balandžio 18 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo II lygos Didžiosios taurės antrosios aštunftinalio rungtynės tarp „Gemavila“ ir „Alta transportas“ ekipų. Pirmąsias serijos rungtynes buvo laimėję „Alta transportas“.

Pirmajame kėlinuke „Alta transportas“ ekipai sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tuo pasinaudojusi „Gemavila“ laimėjo kėlinuką 13:9.

Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu, kurie po D. Nemeikšos dėjimo tolo iki 22:9. Visgi, po šio spurto, „Alta transportas“ susiėmė, pradėjo demonstruoti geresnį puolimą, kas leido priartėti iki 35:30.

Trečiasis kėlinys puikiai prasidėjo šeimininkams, kurie po D. Nemeikšos tolimo šūvio įgijo didžiausią iki tol turėtą pranašumą 48:33. Nors „Alta transportas“ ir bandė artėti, tačiau R. Versocko metimai leido „Gemavila“ ekipai išlaikyti dviženklę persvarą. Po trijų kėlinių 59:47.

Lemiamame kėlinyje po dviejų tikslių M. Lisajevičiaus tolimų metimų „Alta transportas“ artėjo iki 73:65. Visgi, „Gemavila“ atlaikė šį varžovų spurtą ir išlygino serijos rezultatą. Galutinis susitikimo rezultatas 82:71 (13:9, 22:21, 24:17, 23:24).

Ignas Jančiukas

„Gemavila“ neturėjo vargo su KK „Žaibas“ krepšininkais (2023 vasario 21 d., antradienis, 22:36 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Alta transportas“ (2022 lapkričio 29 d., antradienis, 09:25 val.)„Skroblų alėja“ nusileido „Alta transportas“ komandai (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Gemavila“ nesunkiai susidorojo su „Ažytėnais“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:49 val.)II lygoje: „Kautech ‒ 2“ turėjo pripažinti „Alta transportas“ pranašumą (2023 kovo 22 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Gemavila“ sezoną pradėjo pergale prieš „UNO“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 22:06 val.)2 lygos ketvirtfinalyje į priekį įsiveržė „Alta transportas“. (2023 gegužės 07 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Gemavila“ tiesiog nušlavė varžovus nepadoriu rezultatu (2023 kovo 28 d., antradienis, 22:20 val.)Užtenka mažumos pergalei pasiekti ‒ Alta trasportas pergalė po pratęsimo (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Ketvirtajame kėlinyje išplėšė „Alta transportas“ pergalę prieš „Kautech ‒ 2“ (2023 gegužės 10 d., trečiadienis, 21:02 val.)