Gemavila vs KK „Žaibas“ (66:44)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 21 d., Antradienis, 20:45 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Gemavila“ neturėjo vargo su KK „Žaibas“ krepšininkais

2023 vasario 21 d., Antradienis, 22:36 val., peržiūros: 191

Vasario 21 dieną, 20:45 val., "Santaros" gimnazijos sporto salėje, susitiko "II" lygos komandos "Gemavila" (šeimininkai) ir KK "Žaibas" (svečiai). Rungtynės buvo nerezultatyvios, o vos šešiese susirinkę šeimininkai pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 66:44 (11:15, 19:10, 17:4, 19:15).

Jau rungtynių pradžioje komandos nedemonstravo gero puolimo, nors žaidimas buvo gana lygus, bet abi pusės ir toliau labai sunkiai rinko taškus, dažnai klydo. Ilgoji pertrauka prasidėjo "Gemavilai" pirmaujant rezultatu 30:25.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai visiškai užrakino KK "Žaibas" puolimą, skirtumas nepastebimai perkopė 20 taškų ribą ir intrigos nebeliko. Likęs laikas tebuvo formalumas, ketivirtasis kėlinukas nors ir buvo pats rezultatyviausias, tačiau bendras rungtynių rezultatas nebuvo didelis. Šeimininkai laimėjo susitikimą 66:44.

6 taškai

„Gemavila“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ krepšininkus (2023 vasario 07 d., antradienis, 22:28 val.)„Gemavila“ nesunkiai susidorojo su „Ažytėnais“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 18:49 val.)„Gemavila“ sezoną pradėjo pergale prieš „UNO“ (2022 lapkričio 08 d., antradienis, 22:06 val.)GZP-2 nugalėjo KK „Žaibą“ (2023 vasario 24 d., penktadienis, 23:33 val.)„Gemavila“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Kauno švarą“ (2023 vasario 28 d., antradienis, 21:23 val.)„Ažytėnai“ paskutinėmis minutėmis palaužė KK „Žaibas“ (2023 kovo 21 d., antradienis, 20:21 val.)„Gemavila“ po pirmo skaudaus pralaimėjimo atsitiesė ir išlygino serijos su „Alta transportas“ rezultatą (2023 balandžio 18 d., antradienis, 21:36 val.)„Gemavila“ tiesiog nušlavė varžovus nepadoriu rezultatu (2023 kovo 28 d., antradienis, 22:20 val.)„Alta transportas“ įveikė neblogai rungtyniavusią KK „Žaibas“ ekipą (2022 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)2 lygoje ‒ lengva “Robotukų Armijos“ pergalė prieš KK „Žaibas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)