Užveža vs Kauno Rami (83:78)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2022 gruodžio 08 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Vėlai atsibudę „Užveža“ krepšininkai visgi įveikė „Kauno Rami“

2022 gruodžio 08 d., Ketvirtadienis, 20:23 val., peržiūros: 287

Gruodžio 8 d., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos II lygos B pogrupio rungtynės tarp „Užveža“ (1-1) ir „Kauno Rami“ (2-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Užveža“ iškart tolo ir po A. Miliūno tritaškio pirmavo 12:3. Pirmasis kėlinys užsibaigė tiksliu J. Valaičio tritaškiu paskutinę sekundę, po kurio svečiai artėjo iki 18:13.

Antrajame kėlinyje rezultatyviai sužaidė J.Valaitis, po kurio metimų rezultatas labai greitai tapo lygus – 20:20. Išlyginę rezultatą „Kauno Rami“ keliais taikliais tolimais metimais persvėrė rezultatą ir laimėjo pirmąją rungtynių pusę 37:34.

Trečiajame kėlinuke kova vyko taškas į tašką, o svečiams pavyko išlaikyti trijų taškų persvarą – 57:54.

Ketvirto kėlinio pradžioje po A. Lencevičiaus tritaškio skirtumas tarp ekipų tapo dviženklis 57:67. Bet tada gelbėtojo vaidmens ėmėsi E.Straigis, kurio rezultatyvus žaidimas leido išlyginti rezultatą, o pergalę šeimininkams įtvirtino G. Jankausko tritaškis. Galutinis susitikimo rezultatas 83:78 (18:13, 16:24, 20:20, 29:21).

9 taškai

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:27 val.)„TR Project“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ komandą (2023 kovo 13 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Užveža“ iššvaistė 19 taškų persvarą, tačiau įveikė BC „Rhino“ (2023 kovo 30 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Užveža“ permainingame susitikime palaužė BC „Rhino“ (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:24 val.)II lygos atkrintamosiose: „Užveža“ pergalė prieš „Skroblų alėja“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:39 val.)Vos penkiese žaidę BC „Game on“ krepšininkai dramatiškai išplėšė pergalę prieš Užveža ekipą (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 21:09 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kauno Rami“ (2023 vasario 14 d., antradienis, 22:06 val.)„Pikenpokas“ serijoje su „Užveža“ išsiveržė į priekį (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:59 val.)II lygoje: išvargta „Užveža“ pergalė prieš „GZP-2“ (2022 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)43 V. Kamarūno taškai BC “Rhino“ neišgelbėjo ‒ nusileista „Kauno Rami“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)