Omega vs Hidraulinės sistemos (70:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 05 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po labai atkaklios ir permainingos kovos „Omega“ palaužė „Hidraulines sistemas“

2017 balandžio 05 d., Trečiadienis, 20:57 val., peržiūros: 1167

Balandžio 5 dieną, 18:30 val., Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Mažosios“ taurės komandos „Omega“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Nors pirmąjį komandų susitikimą buvo laimėję „Hidraulinės sistemos“, tačiau šiandien jiems nepavyko užbaigti šios serijos. Rungtynės buvo labai atakaklios, ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti pusė, o šeimininkai tik paskutinėmis minutėmis užtvirtino savo pranašumą, bei pasiekė nelengvą pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:64 (14:10, 18:19, 13:20, 25:15).

Rungtynių pradžia nebuvo rezultatyvi, nors gana greitai tolyn pabėgo „Omega“, bet netrukus jų puolimas visiškai užsikirto ir komanda daugiau nei pusę kėlinuko nesugebėjo pelnyti taškų. Vis tik po kiek blankokos pradžios abi komandos išsijudino antrame kėlinuke. Į aikštelę sugrįžo intriga ir abi komandos žaidė taškas į tašką. „Hidraulinės sistemos“ demonstravo tikrai didžiulį kovingumą ir būtent tai kompensavo trumpesnį suolą, o komandą į priekį vedė puikiai rungtyniavę L.Čekavičius ir T.Vasiliauskas. Tuo tarpu „Omegoje“ nebuvo aiškaus lyderio, komanda tausojo jėgas ir atliko dažnus keitimus. Prasidedant ilgajai pertraukai „Omega“ pirmavo rezultatu 32:29.

Trečiojo kėlinuko pirma pusė buvo tikras košmaras aikštės šeimininkams. „Hidraulinės sistemos“ visiškai uždarė varžovų puolimą ir greitai persvėrė rezultatą savo naudai. Nors svečiai ir negalėjo pasigirti nesulaikomu puolimu, bet komandinis žaidimas ir vis dar puikiai veikianti gynyba leido nutolti, o jų pranašumas šoktelėjo iki rekordinės – 9 taškų ribos. Tačiau ties šiuo tašku jų žaidimo kreivė jau leidosi žemyn, „Omega“ pataikė iš toli ir skirtumas ketvirtame kėlinuke nyko, kol galiausiai ir vėl viskas prasidėjo iš naujo. Bet ir vėl rungtynių pabaigoje niekas nebuvo aišku, abi komandos turėjo panašius šansus laimėti, bet čia geriau pasirodė šeimininkai, kurie ne tik pataikė svarbiausius metimus, bet ir protingai atlaikė spaudimą, vėliau sumetė ir baudas. „Omegai“ pavyko išlyginti serijos rezultatą, o susitikimas baigėsi rezultatu 70:64.

Omega: Emilis Kuzabavičius – 20 tšk., Juozas Keršys – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Lukas Piliponis – 15 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 20 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Marius Markevičius – 11 tšk.

„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Omega“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2017 balandžio 09 d., sekmadienis, 23:02 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą (2016 lapkričio 10 d., ketvirtadienis, 21:57 val.)L. Kurtinaičio vedama „ASS & Endress + Hauser“ po permainingos kovos palaužė „Omegą“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 22:22 val.)Apylygėje kovoje ‒ nelengva „Hidraulinių sistemų“ pergalė (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)„Kauno technologijos universitetas“ išbarstė 17 taškų persvarą, bet įveikė „Hidraulines sistemas“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 19:38 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ po itin permainingos kovos palaužė „Rapalą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Omega“ susitvarkė su „Acme“ (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:58 val.)