Hidraulinės sistemos vs Omega (81:62)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 20:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Omega“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą

2017 balandžio 09 d., Sekmadienis, 23:02 val., peržiūros: 1297

Balandžio 9 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Hidraulinės sistemos“ priemė svečius „Omegą“. Pirmas rungtynes rezultatu 83:75 buvo laimėję „Hidraulinės sistemos“. Antrą dvikovą rezultatu 70:64 buvo laimėję „Omega“.

Rungtynes geriau praėjo „Hidraulinės sistemos“, kurie pelnė pirmus septynis taškus be atsako (7:0). Sužaidus tris minutes minutės pertraukėlės paprašė „Omega“. Po jos svečiai pataikė tritaškį (7:3). Vėliau persvarą didino „Hidraulinės sistemos“. Aštuntą minutę komandas skyrė 14 taškų (17:3). „Omega“ pataikė dvitaškį, o „Hidraulinės sistemos“ pataikė du iš eilės tritaškius (23:5). Kėlinio pabaigoje „Omega“ sumažino varžovų persvarą iki 14 taškų (23:9).

Antro kėlinio pradžioje du iš eilės metimus pataikė „Hidraulinės sistemos“ (27:9). Ketvirtą minutę „Omega“ priartėjo prie varžovų iki 12 taškų (28:16). „Hidraulinės sistemos“ labiau priartėti neleido ir pamažu didino persvarą. Septintą minutę komandas skyrė 19 taškų (37:18). Kėlinio pabaigoje „Omega“ gynėsi be klaidų, o „Hidraulinių sistemų“ persvara sumažėjo iki 14 taškų (37:23).

Trečio kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Trečią minutę komandas skyrė 13 taškų (41:28). Netrukus „Hidraulinių sistemų“ persvara padidėjo iki 17 taškų (45:28). Vėliau spurtavo „Omega“, kurie pelnė septynis taškus be atsako (45:35). Visgi labiau priartėti varžovams „Hidraulinės sistemos“ neleido ir pelnė aštuonis taškus be atsako (53:35). Kėlinio pabaigoje šeimininkai išsaugojo solidžią persvarą (59:42).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „Omega“, kuri artėjo prie varžovų. Įpusėjus penktai minutei komandas skyrė 10 taškų (53:63), o „Omega“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos geriau žaidė „Hidraulinės sistemos“, kurios pelnė 14 taškų be atsako (77:53). Rungtynių pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 81:62. Pusfinalyje „Hidraulinės sistemos“ susikaus su ASU & Co „AgroVIS“.

„Hidraulinių sistemų“ žaidėjas K.Šabūnas: „Serija buvo pakankamai sunki, varžovų komanda yra stipri, pakankamai jauna ir atletiška. Šiose rungtynėse komanda žaidė visiškai pailsėjusi. Keturias dienas neturėjome jokių rungtynių, jokio fizinio užsiėmimo. Antrose rungtynėse, kurias pralaimėjome, buvome po keturių dienų rungtynių maratono, kai šešias rungtynes turėjome per keturias dienas. Tose rungtynėse nepadarėme nei vienos greitos atakos, buvome pavargę. Tai buvo vienintelis faktorius. Daugiau viskuo patenkinti, patekome į kitą etapą, sutiksime sekančius varžovus pusfinalyje.“

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 26 tšk. (20 atk. kam.), Liudas Čekavičius – 17 tšk. (7 rezult. perd.), Tadas Vasiliauskas – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Marius Markevičius – 13 tšk., Saulius Klimkevičius – 12 tšk.

Omega: Mantas Zubavičius – 21 tšk., Donatas Šliogeris – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Emilis Kuzabavičius – 10 tšk. (6 perimt. kam.)

Apylygėje kovoje ‒ nelengva „Hidraulinių sistemų“ pergalė (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 23:49 val.)Po labai atkaklios ir permainingos kovos „Omega“ palaužė „Hidraulines sistemas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 20:57 val.)Trečiajame ketvirtyje atitrūkusi „Omega“ pranoko „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:05 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkusios „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:04 val.)Dviejų pratęsimų dramoje ‒ metimai paskutinėmis sekundėmis, 53 M. Šumlinsko taškai ir sunki „Hidraulinių sistemų“ pergalė (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:59 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Omega“ susitvarkė su „Acme“ (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Hidraulines sistemas“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)Dienos rungtynėse „Omega“ po itin permainingos kovos palaužė „Rapalą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Omega“ tik po pratęsimo palaužė „Alaina & Limobus“ krepšininkus (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 23:43 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ iškovojo pirmąją sezono pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 21:19 val.)