Hidraulinės sistemos vs Lemora (69:63)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 10 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lemora“ komandą

2016 lapkričio 10 d., Ketvirtadienis, 21:57 val., peržiūros: 1612

Ketvirtadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos „Top Sport “ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Hidraulinės sistemos“ (1/1) ir svečių teisėmis atvykę “Lemora “ (2/1).

Rungtynes sėk mingiau pradėjo „Hidraulinės sistemos“ ( 6:2), tačiau du taiklūs tritaškiai metimai E.Daukšio išvedė svečius į priekį. Vis dėlto, šeimininkai išlipo iš duobė ir mažais žingsniukais persvėrė rezultatą į savas rankas – 21:16.

Antrame kėlinyje M.Markevičius toliau smeigė tritaškius metimus ir pranašumas išaugo iki 11 taškų ( 27:16). Po minutės pertraukėlės abi ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomirs ir nė vienai komandai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo ( 33:23). Per likusį laiką „Hidraulinės sistemos“ išlaikė pranašumą – 40:26.

Po ilgosios pertraukos „Lemora“ įjungė aukštesnę pavarą ir ėmė mažinti skirtumą ( 43:36). Po minutės pertraukėlės svečiai toliau mažino skirtumą ( 45:41). Likus žaisti apie dvi minutes T.Vasiliauskas ėmėsi iniciatyvos ir „Hidraulinės sistemos“ susikrovė dviženklį pranašumą – 55:43.

Ketvirtame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ įjungė aukštesnę pavarą ir per keletą minučių padidino atotrūkį iki 16 taškų ( 62:46). „Lemora“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir sužaidė sėkmingą atkarpą, kur skirtumas sumažėjo iki 6 taškų ( 62:56). Svečiai toliau nestabdė apsukų ir po E.Daukšio tritaškių „Lemora“ įsiveržė į priekį (62:63). Likus žaisti 32 sekundes „Hidraulinės sistemos“ pirmavo dviems taškais ( 65:63). Per likusį laiką šeimininkai išsaugojo iniciatyvą savose rankose ir šventė pergalę, rezultatu – 69:63.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 27 tšk. (23 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tadas Vasiliauskas – 24 tšk. (13 atk. kam., 8 išpr. praž.), Marius Markevičius – 18 tšk.

Lemora: Egidijus Daukša – 15 tšk., Martynas Švelnys – 12 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Linas Macijauskas – 11 tšk.

Tik po atkaklios kovos „Kauno technologijos universitetas“ nugalėjo „Lemora“ ekipą (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:49 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkusios „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Alaina & Limobus“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 09:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ be didesnio vargo įveikė „Alaina & Limobus“ ekipą. (2017 vasario 07 d., antradienis, 02:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė „Ernesteną“ (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ vos atsilaikė prieš „Acme“ spurtą (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ gana lengvai įveikė savo varžovus (2017 sausio 17 d., antradienis, 00:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ nepaliko jokių šansų „automokykla.lt“ ekipai (2017 vasario 03 d., penktadienis, 23:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai susitvarkė su „Alaina & Limobus“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Omegai“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:31 val.)