Baubilas & Verslo pasaulis vs Gėlių bankas (72:64)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“

2017 sausio 16 d., Pirmadienis, 22:17 val., peržiūros: 1439

Pirmadienį, sausio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės, tarp vietos „Baubilo & Verslo pasaulio“ ir svečių „Gėlių banko“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai žaidė kiek atsipalaidavę, ko pasekoje po ilgosios pertraukos „Gėlių bankas“ kibo jiems į atlapus. Nepaisant to, užtikrintai paskutinę rungtynių dalį sužaidę aikštės šeimininkai pasiekė pergalę rezultatu 72:64 (21:13, 20:17, 11:22, 20:12).

Jau pačioje susitikimo pradžioje geriau startavę aikštės šeimininkai atitrūko, tačiau svečių gretose komandą į priekį timptelėjęs S.Kepežinskas sumažino „Gėlių banko“ deficitą iki dviejų taškų. Nepaisant to, kėlinuką geriau užbaigęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ susigrąžino aštuonių taškų atotrūkį. Antrame kėlinuke ir toliau kiek atsipalaidavę žaidę aikštės šeimininkai pakankamai lengvai rinko taškus, ko pasekoje skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki penkiolikos taškų. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios kiek geriau pasirodę svečių žaidėjai sumažino atsilikimą iki vienuolikos taškų. 41:30.

Po ilgosios pertraukos „Gėlių banko“ snaiperiai K.Armalis ir S.Kepežinskas užklupo priešininkus nepasiruošusius ir vieną po kitos rengę rezultatyvias atakas sugebėjo rezultatą išlyginti. Ketvirto kėlinuko pradžioje, po dar poros sėkmingų svečių reidų keturių taškų pranašumą įgijo „Gėlių bankas“, tačiau juo ilgai nesidžiaugė. Čia pat iš toli kelis kartus pasižymėjo R.Kabašinskas, ko pasekoje šeimininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Kiek vėliau prie komandos draugo prisijungė ir R.Švagždys, kurio taiklūs tolimi metimai tik įtvirtino „Baubilo & Verslo pasaulio“ pergalę. 72:64.

„Baubilas & Verslo pasaulis“: Rokas Kabašinskas – 24 tšk. (11 atk. kam.), Ramūnas Švagždys – 15 tšk., Donatas Pocevičius – 14 tšk., Šarūnas Krilavičius – 11 tšk.

„Gėlių bankas“: Saulius Kepežinskas – 23 tšk. (5 rezult. perd.), Karolis Armalis – 15 tšk., Rolandas Stagniūnas – 12 tšk., Karolis Folkmanas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:11 val.)Nervingose aštunfinalio rungtynėse „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Artstone“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ gerokai pasismagino dvikoje su „Rapala“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:41 val.)Permainingoje kovoje „Baubilas & Verslo pasaulis“ palaužė „ASS & Endress + Hauser“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 23:38 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ nesunkiai susitvarkė su „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:55 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)D. Pocevičiaus dvitaškis leido „Baubilui & Verslo pasauliui“ perkopti aštuntfinalio barjerą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:02 val.)