Gėlių bankas vs Kauno tiltai (62:87)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Kauno tiltai“ užtikrintai įveikė „Gėlių banką“

2017 vasario 15 d., Trečiadienis, 20:32 val., peržiūros: 1222

Vasario 15 dieną, trečiadienį, įvyko „Baltik sport“ įmonių lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Gėlių bankas“ bei svečių statusą turėjusių – „Kauno tiltai“ komandų. Be didesnio vargo pergalę šiose rungtynėse šventė svečiai, kurie rezultatu 62:87 (21:19, 13:26, 15:23, 13:19) įveikė savo varžovus.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie sužaidus trys minutes pirmavo dviem taškais (7:2). Savo persvarą „Gėlių bankas“ išlaikė iki pat septintosios rungtynių minutės, tačiau tuomet po M. Juščiaus taiklaus dvitaškio metimą, pirmą kartą šiose rungtynėse, pranašumą įgijo „Kauno tiltai“ (13:14). Vis dėl to, minimalios persvaros svečiai nesugebėjo išlaikyti ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo dviem taškais – 21:19.

Antrajame kėlinyje ėmė ryškėti svečių pranašumas, kurie sužaidus trys minutes kėlinyje įgijo jau net devynių taškų pranašumą (21:30). Likus žaisti kiek mažiau nei trys minutes antrajame ketvirtyje, „Kauno tiltų“ persvara pirmą kartą šiose rungtynėse tapo dviženklė (28:39). Per likusį kėlinio laiką šeimininkams atsilikimo sumažinti nepavyk – 34:45.

Pirmojoje trečiojo kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas tarp komandų kito labai nežymiai. Dvidešimt šeštąją rungtynių minutę komandas skyrė keturiolika taškų (39:53). Kėlinio pabaigą itin solidžiai sužaidė „Kauno tiltai“, o tai gerokai sumažino „Gėlių bankas“ ekipos šansus šį vakarą pakovoti dėl pergalės. Po trečiojo kėlinio, užtikrinta svečių persvara – 49:68.

Vaizdas aikštelėje pernelyg nesikeitė ir ketvirtajame kėlinyje. Jame svečiai ir toliau užtikrintai laikė iniciatyvą savo rankose. Besibaigiant ketvirtajam kėliniui skirtumas tarp komandų išaugo net iki trisdešimties, o per likusį laiką komandos aikštelėje komandos nieko pernelyg daug nenuveikė. Galutinis rungtynių rezultatas 62:87 rodė įtikinamą „Kauno tiltai“ komandos pergalę.

Po pergalės „Kauno tiltai“ treneris Mindaugas Mažeika teigė, jog prieš rungtynes baiminosi, jog iškovoti pergalę gali sutrukdyti aukštų žmonių trukūmas, tačiau džiaugėsi, jog pavyko iškovoti lengvą pergalę:

Iš tikrųjų, iš pradžių bijojom, kad pas mus nebus aukštų žmonių ir tai bus problema, bet varžovai lygiai taip pat buvo tokie nedidelio ūgio, tai šiaip iš tikrųjų nesunkios varžybos gavosi, malonu, kad visi pažaidėm, prasilakstėm, prasimėtėm, varžovams gal kiek buvo sunkus prieš mus, prieš mūsų greitą puolimą, bet iš tiesų džiaugiames lengva pergale.

„Gėlių bankas“: Karolis Armalis – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Saulius Kepežinskas – 17 tšk. (13 atk. kam., 7 išpr. praž.), Rokas Druskis – 7 tšk.

„Kauno tiltai“: Edvinas Gramauskas – 30 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Mažvydas Juščius – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Mažeika – 14 tšk., Tomas Kmitas – 10 tšk. (6 perimt. kam.)

„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 01:10 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ nesunkiai susitvarkė su „Gėlių banku“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 22:19 val.)„Ryterna“ nesunkiai susivarkė su „Gėlių banko“ penketuku (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 20:26 val.)Galingai trečiąjį kėlinuką sužaidę „Kauno tiltai“ įveikė „SD Rangą“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 22:28 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Ryterna“ be didelių pastangų sutriuškino „Gėlių banką“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:08 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ įveikė „Gėlių banko“ pasipriešinimą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:16 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)