Coca Cola vs Kauno tiltai (56:51)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę

2017 vasario 19 d., Sekmadienis, 22:16 val., peržiūros: 1155

Sekmadienį, vasario 19 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Coca Cola“ bei svečių „Kauno tiltų“. Visų rungtynių metu vyko gana permainingas žaidimas. Vienu momentu viena komanda, kitu momentu kita komanda turėdavo iniciatyvą savo rankose, bet galiausiai, lemiamu momentu kelis svarbius tolimus metimus pataikiusi „Coca Colos“ ekipa kiek atsiplėšė nuo savo varžovų ir iškovojo sunkią, bet labai reikalingą pergalę.

Rungtynių pradžia nebuvo itin rezultatyvi. Komandoms ganėtinai sunkiai sekėsi pelnyti taškus ir daugiau komandos klydo bei atliko netaiklių metimų. Sužaidus pusę kėlinuko, „Kauno tiltai“ turėjo vos trijų taškų pranašumą, bet per likusį kėlinuko laiką nesugebėjo užpulti savo varžovų ir tuo, dalinai, pasinaudojo „Coca Colos“ ekipa. Jiems pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau labai neženkliai. Po pirmųjų dešimties minučių rezultatas buvo 10:8. Antrajame kėlinyje komandos pradėjo žaisti kiek rezultatyviau. Kėlinuko pradžioje geriau sekėsi šeimininkų ekipai, kuriems pavyko nutolti kelių atakų atstumu nuo savo varžovų, tačiau tuomet geresnę atkarpą sužaidė svečiai ir pavijo savo varžovus. Vėliau jie ir persvėrė rezultatą savo naudai, o pranašumą jiems pavyko išsaugoti iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 20:24.

Trečiojo kėlinio pradžioje vėl kiek geriau sekėsi „Kauno tiltų“ kolektyvui, kurie netrukus savo turėtą pranašumą padvigubino. Tačiau tuomet „Coca Colos“ ekipos susiimė ir pademonstravo gerą gynybą. Jie savo varžovams ilgą laiko tarpą neleido pelnyti taškų, o tuo tarpu patys spurtavo 12:0 bei susigrąžino persvarą į savas rankas. Jiems pavyko išlaikyti smulkų pranašumą savo rankose iki pat ketvirčio pabaigos, o rezultatas po trijų kėlinukų buvo 37:35. Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet į priekį šovė „Kauno tiltų“ ekipa, kuri persvėrė rezultatą savo naudai. Visgi, tuomet „Coca Colos“ ekipa pelnė aštuonis taškus be atsako bei įgijo jau dviejų atakų pranašumą prieš savo varžovus. Per likusį kėlinuko laiką abi komandos klimpo varžovų gynyboje ir žaidė ne itin rezultatyviai. Viską pasako tas faktas, kad svečių ekipa per antrąją ketvirčio pusę tepelnė vos tris taškus, o to automatiškai buvo maža, norint pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 56:51.

Coca Cola: Tomas Gudas – 18 tšk. (14 išpr. praž.), Vytautas Stočkus – 14 tšk., Mantas Šmigelskas – 9 tšk.

Kauno tiltai: Mindaugas Staskevičius – 18 tšk., Artūras Kaminskas – 14 tšk., Andrius Čekanauskas – 5 tšk. (10 atk. kam.)

„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę (2017 vasario 03 d., penktadienis, 00:04 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę (2017 kovo 07 d., antradienis, 01:11 val.)Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „Coca Cola“ iškovojo pergalę (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:13 val.)„Coca Cola“ ir toliau išlieka be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Coca Cola“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Remza & Langvila“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 02:04 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ pasiekė pergalę (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:59 val.)Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo penktą pergalę paeiliui, įveikę „ASS & Endress + Hauser“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)