Kauno tiltai vs Bitdefender ‒ Altacom (94:65)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ iškovojo lengvą pergalę

2017 kovo 07 d., Antradienis, 01:11 val., peržiūros: 1142

Pirmadienį, kovo 6 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Kauno tiltų“ bei svečių „Bitdefender ‒ Altacom“. Jau nuo pat pirmojo kėlinio aikštelėje pranašesni atrodė aikštelės šeimininkai, kurie pirmuosius tris kėlinukus laimėjo dviženkliais skirtumais ir taip pasiklojo pamatus pergalei.

Pirmąjį kėlinuką kur kas tvirčiau pradėjo „Kauno tiltai“ ir iškart sudavė smūgį savo varžovams, kuomet kėlinio pradžioje jie pelnė aštuonis taškus be atsako. Vėliau savo taškų kraitį atidarė ir „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa ir tuomet komandos keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis. Svečiams buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki keturių taškų, tačiau kėlinį 13:3 spurtu užbaigę šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 26:12. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė gan apylygiai ir keitėsi keliomis sėkmingomis atakomis, bet tuomet aukštesnę pavarą įjungė „Kauno tiltai“ ir padidino savo pranašumą jau iki 20-ies taškų. Tačiau tai nebuvo viskas, nes šeimininkai per paskutinę minutę su pusę dar įsmeigė keturis tolimus metimus, kurie tik dar labiau užtikrino jų pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 57:26.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos vėl žaidė gan apylygiai, tačiau vėliau „Kauno tiltai“ pradėjo demonstruoti tą solidų žaidimą, kuris leido jiems dar labiau tolti nuo savo varžovų. Netrukus komandas jau skyrė daugiau kaip 40-imt taškų ir šis skirtumas išsilaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 80:37. Ketvirtajame kėlinyje išvydome atvirkščią vaizdą. Aikštelėje kur kas geriau atrodė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipa, kuri šį kėlinuką laimėjo keturiolikos taškų skirtumu, tačiau tai nekeitė nieko šios dienos rungtynėse. „Kauno tiltai“ iškovojo itin lengvą pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 94:65.

Kauno tiltai: Edvinas Gramauskas – 25 tšk., Mindaugas Mažeika – 16 tšk., Modestas Latkauskas – 14 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Jurkevičius – 12 tšk., Mindaugas Staskevičius – 10 tšk.

Bitdefender ‒ Altacom: Mindaugas Mikalauskas – 16 tšk., Lukas Grėbliūnas – 14 tšk., Saulius Mikalauskas – 12 tšk.

„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo penktą pergalę paeiliui, įveikę „ASS & Endress + Hauser“ (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)„Kauno tiltai“ ir toliau žengia be kluptelėjimų (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 23:17 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kauno tiltai“ garbingai priešinosi „Ryternai“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:51 val.)„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:02 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Kauno tiltų“ pergalė (2017 vasario 07 d., antradienis, 00:27 val.)Kauno tiltai vyriškoje kovoje vis tik pripažino Callcredit pranašumą (2017 kovo 24 d., penktadienis, 00:35 val.)„Lemora“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Bitdefender – Altacom“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 22:58 val.)