Coca Cola vs Kauno švara (52:42)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Sėkmingo trečiojo kėlinio dėka „Coca Cola“ iškovojo pergalę

2016 spalio 23 d., Sekmadienis, 21:13 val., peržiūros: 1171

Sekmadienį, spalio 23 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio rungtynės, tarp vietos „Coca Cola“ ir svečių „Kauno švaros“ ekipų. Nuo pat rungtynių pradžios komandos žaidė apylygiai, tačiau trečiame kėlinuke įvykęs lūžis leido šeimininkams atitrūkti. Išlaikę įgytą persvarą iki susitikimo pabaigos „Coca Cola“ šventė pergalę rezultatu 52:42 (13:11, 9:13, 21:8, 9:10).

Susitikimą aktyviai pradėję aikštės šeimininkai iškart surinko aštuonis taškus ir kiek atitolo nuo varžovų, tačiau pastarųjų gretose taškų sąskaitą tolimu metimu atidaręs G. Simanavičius sumažino skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. Čia pat tritaškį smeigęs T. Narankevičius ir vėl sugrąžino buvusią pusiausvyrą, tačiau kėlinuką žymiai geriau užbaigę svečiai, daugiausiai A. Gasiūno pastangomis, priartėjo prie priešininkų iki dviejų taškų. Antrame kėlinuke ir vėl į priekį šovė „Coca Cola“ ekipos žaidėjai, tačiau netrukus spurtą 0:9 surengusi „Kauno švara“, daugiausiai M. Senkaus ir G. Simanavičiaus, persvėrė rezultatą savo naudai ir išsaugojo iniciatyvą iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 22:24.

Po ilgosios pertraukos iš toli pataikęs M. Senkus dar labiau padidino savo komandos pranašumą, tačiau čia pat atkarpą 12:1 sužaidę aikštės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą į savo rankas bei įgijo šešių taškų atotrūkį. Varžovų spurtą nutraukė T. Kažemėko reidas po krepšiu, tačiau iškart po jo sekė dar septyni iš eilės „Coca Cola“ ekipos taškai, padidinę skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Lemiamos rungtynių dalies metu „Kauno švara“ visomis išgalėmis mėgino mažinti deficitą. Iš dalies jiems tai pavyko ir po kelių sėkmingų išpuolių, pasibaigusių taškais, skirtumas tarp komandų sušvelnėjo iki septynių taškų. Vis tik, iki pat rungtynių pabaigos tvirtai laikęsi aikštės šeimininkai išsaugojo persvarą, ko pasekoje sezoną pradėjo pergale. 52:42.

„Coca Cola“: Tomas Gudas – 26 tšk. (10 išpr. praž.), Vytautas Stočkus – 11 tšk., Mantas Brazauskas – 7 tšk.

„Kauno švara“: Martynas Senkus – 14 tšk., Gediminas Simanavičius – 10 tšk. (8 išpr. praž.), Andrius Gasiūnas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Coca Cola“ iškovojo svarbią pergalę (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:16 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ pasiekė pergalę (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 20:59 val.)Fenomenaliai sužaidusi „Coca Cola“ išgelbėjo savo sezoną (2017 kovo 19 d., sekmadienis, 22:32 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)„Gėlių bankas“ po permainingos kovos įveikė „Coca Cola“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Coca Cola“ ir toliau išlieka be pralaimėjimų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)„SD Ranga“ užtikrintai įveikė „Coca Colos“ krepšininkus ir keliauja tolyn (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Coca Cola“ po atkaklios kovos palaužė „Callcredit“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 20:47 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Coca Cola“ įveikė „Gėlių banko“ pasipriešinimą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 21:16 val.)