Kauno technologijos universitetas vs Ryterna (54:55)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Aurimo Miliūno tolimas metimas išplėšė „Ryterna“ ekipai pergalę prieš „Kauno technologijos universiteto“ komandą

2017 vasario 12 d., Sekmadienis, 19:08 val., peržiūros: 1301

Vasario 12 dieną, sekmadienį, įvyko „Baltik Sport“ įmonių lygos rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Kauno technologijos universitetas“ bei svečių statusą turėjusių – „Ryterna“ ekipų. Visas rungtynes tarp ekipų vyko atkakli, taškas į tašką kova, o rungtynių baigtį nusprendė vos vienas tolimas Aurimo Miliūno šūvis. Rungtynės baigėsi dramatiška „Ryterna“ ekipa pergale – 54:55 (12:18, 22:12, 12:14, 8:11).

Rungtynės prasidėjo labai vangiai, o tokioje rungtynių pradžioje geriau sekėsi „Ryterna“ ekipai. Po pirmųjų penkių rungtynių minučių jie pirmavo aštuoniais taškais (2:10). V. Pliaugos vedini šeimininkai perėmė iniciatyvą ir sugebėjo sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (7 min. 9:13), tačiau kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai. Po pirmųjų dešimties minučių svečiai pirmavo šešiais taškais – 12:18.

Antrojo kėlinio pradžioje geriau sekėsi aikštės šeimininkams. Jie antrąją kėlinio minutę pirmą kartą šiose rungtynėse įsiveržė į priekį (19:18). M. Makulavičiaus ir T. Kivaro rezultatyvus žaidimas „Kauno technologijos universitetas“ komandai leido pabėgti net devyniais taškais (31:22), tačiau M.Giedraitis ir G.Rinkevičius savo metimais ir vėl priartino „Ryterna“ ekipą (31:27). Iki kėlinio pabaigos komandos dar spėjo apsikeisti taikliais metimais, tad prieš ilgąją pertrauką komanda skyrė tie patys keturi taškai – 31:27.

Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau žaidė lygiai, tačiau kiek nežymiai priekyje buvo šeimininkai. Sužaidus puse trečiojo ketvirčio, rezultatas tarp komandų buvo lygus (40:40). Iki pat kėlinio pabaigos komandoms itin sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau taiklus tolimas T. Kivaro metimas sugrąžino „Kauno technologijos universiteto“ komandai minimalią persvarą, o D.Čiužas baudos metimu ją padvigubino. Prieš lemiamą ketvirtį, nežymi šeimininkų persvara – 46:44.

Ketvirtajame kėlinyje ekipos negalėjo pelnyti taškų beveik trys minutes, o pirmasis „ledus pralaužė“ J.Mozerskis įmesdamas dvitaškį metimą ir taip išlygindamas rezultatą. Tas pats J.Mozerskis ir toliau tęsė sėkmingą žaidimą, o po dar keturių iš eilės jo pelnytų taškų bei dviejų taiklių P. Lekečinsko baudos metimų, „Ryterna“ ekipa įsiveržė į priekį šešiais taškais (46:52). D. Čiužo ir A. Kilo pastangomis, likus žaisti minutę ir keturias sekundes, rezultatas tarp komandų ir vėl tapo lygus (52:52). M.Giedraitis kitoje atakoje prametė tolimą metimą, o kamuolį atsikovojęs V.Pliauga išprovokavo varžovo pražangą. Kadangi „Ryterna“ ekipa kėlinyje buvo prasižengus daugiau nei keturis kartus, V.Pliauga stojo mesti baudos metimų, o jo mesti metimai pasiekė tikslą. Likus žaisti keturiasdešimt sekundžių, „Kauno technologijos universitetas“ komanda įsiveržė į priekį dviem taškais (54:52). „Ryterna“ ekipa beveik visą atakos laiką strigo varžovų gynyboje, tačiau iki atakos pabaigos likus keturioms sekundėms, M.Šidlauskas atrado krašte atsidengusi A. Miliūną, o jo tolimas metimas pasiekė tikslą (54:55). Šeimininkai paskutinei rungtynių atakai turėjo dar dvidešimt sekundžių, tačiau A.Kilas varžovų baudos aikštelėje gavo bloką nuo P. Lekečinsko, o kamuolį puolime atsikovojęs D.Čiužas, metė sudėtingą metimą, kuris tikslo nepasiekė. „Ryterna“ ekipa atsikovojo kamuolį ir rungtynės baigėsi rezultatu 54:55.

„Ryterna“ ekipos vyriausiasis treneris Gintaras Kamarauskas rungtynes įvertino kaip labai sunkias bei džiaugėsi iškovota pergale:

Sunkios, klampios rungtynės, daugiau galbūt gynybinio pobūdžio, šaunu, kad išsikapstėm. Tiesiog sėkmės varžovams, varžovai ganėtinai stiprūs, todėl manau, kad jie turėtų toli nueiti.

Tuo tarpu „Kauno technologijos universitetas“ komandos žaidėjas Rytis Krušinskas po rungtynių panoro įvertinti teisėjų darbą:

Į šitą lygą įmonių darbuotojai ateina pažaisti savo malonumui, bet teisėjų darbas turėtų būti profesionalus, nes teisėjai už tai dar gauna ir pinigus ir šitoje vietoje mes matome neformalius santykius tarp komandų atstovų ir teisėjų, tad lygai tai garbės nedaro. Įtemptos rungtynės, pralošėm, tačiau paskutinėje atakoje buvo tikrai keletas baudų, kurias aiškiai buvo galima užfiksuoti, bet to nepadarė. Teisėjai visą laiką turi pasiaiškinimą, nes vaizdo įrašo nėra. Tai tiek.

„Kauno technologijos universitetas“: Vytautas Pliauga – 16 tšk., Antanas Kilas – 10 tšk., Mantas Makulavičius – 8 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Ryterna“: Paulius Lekečinskas – 12 tšk. (12 atk. kam.), Aurimas Milūnas – 12 tšk., Gintaras Rinkevičius – 11 tšk. (13 atk. kam.)

„Ryterna“ nelengvai palaužė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 21:05 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Kauno technologijos universitetas“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 19:57 val.)„Lemora“ įveikė „Kauno technologijos universtite“ ekipą (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 18:28 val.)Tik po atkaklios kovos „Coca Cola“ įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 21:23 val.)Likę keturiese „KUN & KAMS“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Bitdefender ‒ Altacom“ turėjo pripažinti „Kauno technologijos universiteto“ pranašumą (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Coca cola“ rungtynių gale leido „Kauno technologijos universiteto“ ekipai iškovoti pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:38 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)Antroje rungtynių pusėje spurtavusi „Baubilo & Verslo pasaulio“ ekipa įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 kovo 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Lemora“ antrą kartą įveikė „Kauno technologijos universitetą“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 22 d., trečiadienis, 23:52 val.)