Kauno švara vs Celsis (49:91)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 18 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“

2017 balandžio 18 d., Antradienis, 22:12 val., peržiūros: 1333

Balandžio 18 dieną „Kauno švaros“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Baltik Sport“ pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno švara“ priemė svečius „Celsį“.

Rungtynes geriau pradėjo „Celsis“. Sužaidus keturias minutes „Celsis“ pirmavo rezultatu 0:8. Penktą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Kauno švara“ (2:8). Šeštą minutę „Kauno švara“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (7:10). Visgi po „Celsio“ minutės pertraukėlės geriau rungtyniavo svečiai, kurie paskutinėmis kėlinio minutėmis padidino persvarą iki 12 taškų (9:21).

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Celsis“, kuris pataikė du tritaškius (9:27). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 17 taškų (13:30). Vėliau persvarą pamažu didino „Celsis“. Devintą minutę „Celsio“ pranašumas padidėjo iki 25 taškų (17:42). Per likusį laiką „Celsis“ išsaugojo solidžią persvarą (21:47).

Trečio kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (23:50). Prasidėjus antrai klėinio pusei komandas skyrė 30 taškų (27:57). Vėliau dar 10 taškų be atsako pelnė svečiai, po kurių komandas skyrė 40 taškų (27:67). Paskutinėmis kėlinio minutėmis šiek tiek geriau žaidė „Kauno švara“, kuriai pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 34 taškų (37:71).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais tritaškiais (40:74). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „Kauno švara“ (44:74). Penktą minutę komandas skyrė 30 taškų (46:76). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Celsis“ (46:83). Varžovų spurtą nutraukė „Kauno švaros“ dvitaškis, bet rungtynių pabaigoje užtikritai žaidęs „Celsis“ padidino persvarą iki 42 taškų (49:91). Antros pusfinalio rungtynės vyks Garliavoje Balandžio 24 dieną.

„Celsio“ treneris L. Plečkaitis: „Mūsų laukia dar atkakli kova, nes čia yra pusfinalis. Visi žino, kad jei laimi pusfinalį tai medaliai garantuoti. Finale arba kovoje dėl trečios vietos laukia labai stiprūs varžovai, todėl pralošus šią seriją galima likti ir be medalių. Stengėmės, susirinkome visi į rungtynes. Traumuotus ir sergančius palikome lovose, bet 10 žaidėjų yra tikrai daug ir visi gavome pažaisti. Manau, kad šeimininkai patys pergalę stūmė nuo savęs. Nepaėjo rungtynių pradžia, nors tai yra jų salė ir metimai jiems nekrito. Mums, matėte, metimai krito, tikriausiai virš 10 pataikėme. Praktiškai tai ir lėmė pergalę.“ Paklaustas, ar tikėjosi tokios lengvos pergalės, treneris atsakė: „Nesitikėjome, nors ankstesnių etapų tarpusavio rungtynės buvo labai atkaklios. Per vieną įmestą metimą jie mus aplenkė trimis vietomis turnyrinėje lentelėje. Priešininkas vertas pusfinalio ir manau parodys ką gali. Mūsų aikštelėje jie gal geriau pasirodys.“

Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)Permainingose rungtynėse „Celsis“ įveikė traumų išretintą „RVG“ komandą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:07 val.)„Celsis“ įveikė „Rapalą“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)„Celsis“ dar kartą užtikrintai įveikė „Kauno švarą“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 25 d., antradienis, 00:49 val.)Ketvirtame kėlinyje dominavęs „Celsis“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:45 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ palaužė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:09 val.)„Celsis“ nesukiai įveikė ASU & CO „AgroVIS“ komandą (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 14:49 val.)