Ryterna vs KUN & KAMS (70:75)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„KUN & KAMS“ iššvaistė solidų pranašumą, bet pergalę savo rankose išlaikė

2017 balandžio 12 d., Trečiadienis, 20:40 val., peržiūros: 1236

Balandžio 12 dieną, 18:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „KUN & KAMS“ (svečiai). Komandos stojo žaisti pirmųjų rungtynių dėl patekimo į lygos finalą. Nors rungtynių pradžioje abi komandos žaidė taškas į tašką, bet dar antrojo kėlinuko metu „KUN & KAMS“ pabėgo nuo varžovų, o jų pranašumas buvo išties solidus, vienu metu siekė net 17 taškų. Vis tik „Ryterna“ kovėsi iki galo, ketvirtojo kėlinuko pabaigoje sugebėjo atsitiesti, sumažino atsilikimą iki vos 1 taškelio ir net turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet M.Šidlauskas metant iš toli buvo netikslus, o netrukus baudas pataikę svečiai užtvirtino savo pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:75 (16:16, 12:26, 13:14, 29:19).

Rungtynių pradžioje abi komandos labai sunkiai rinko taškus, arba net galima sakyti jų nerinko, nes sužaidus pusę kėlinuko rezultatas buvo tik 3:4. Vis tik antroji kėlinio dalis buvo kur kas rezultatyvesnė, abi komandos pradėjo neblogai pataikyti iš toli ir žaidimas vyko taškas į tašką. Antrojo kėlinuko pradžioje abi ekipos vėl stabtelėjo renkant taškus, o pirmieji savo puolimą išjudino „KUN & KAMS“ krepšininkai, kurie nepastebimai nutolo ir jų pranašumas šoktelėjo iki 10 taškų. „Ryterna“ taip ir nesugebėjo sužaisti nors kiek rezultatyviau, komanda niekaip nerado savojo žaidimo šį vakarą ir tik akimis palydėjo tolstančius varžovus. Ilgoji pertrauka prasidėjo jau solidžią persvarą turint svečiams 28:42.

Antroje rungtynių dalyje „KUN & KAMS“ sėkmingai išnaudojo savo stipriąsias puses, svečiai tikrai galėjo jaustis saugiai, vienu metu jų pranašumas siekė net 17 taškų, o komanda atrodė vis dar turinti rezervų. Tačiau rezervų turėjo ir „Ryterna“, šeimininkai nors ir sunkiai rinko taškus, bet metimai ir progos buvo tikrai neblogos, tiesiog nepavyko pataikyti. Vis tik ketvirtojo kėlinuko pabaigoje „Ryterna“ pagaliau pramušė ledus, komanda sumetė itin svarbius tritaškius, o prie jų sėkmingo žaidimo dar prisidėjo ir „KUN & KAMS“ komandos emocijos, svečiai visiškai be reikalo karščiavosi, užsidirbo techninę pražangą ir vis daugiau laiko skyrė diskusijoms su teisėjais. Visa tai leido šeimininkams atstiesti, skirtumas vienu metu sumažėjo vos iki 1 taškelio, bet komanda buvo priversta griebtis pražangų taktikos. Paskutinės atakos metu „Ryterna“ net net turėjo galimybę išplėšti pratęsimą, bet M.Šidlauskas metant iš toli buvo netikslus, o netrukus baudas pataikę svečiai užtvirtino savo pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:75.

„KUN & KAMS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 23:02 val.)„KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo prieš savo varžovus (2016 lapkričio 01 d., antradienis, 00:12 val.)„KUN & KAMS“ užtikrintai pradėjo ketvirtfinalį (2017 kovo 26 d., sekmadienis, 17:47 val.)„KUN & KAMS“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Enerstenos“ ekipos (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 18:51 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Coca Cola“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 20:17 val.)L. Lukošenkino vedina „KUN & KAMS“ neturėjo daug vargo su savo priešininkais (2016 lapkričio 11 d., penktadienis, 23:25 val.)Solidžią persvarą iššvaistę „KUN & KAMS“ išnešė sveiką kailį (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:38 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)„KUN & KAMS“ tiesiausiu keliu žengė į Įmonių lygos Didžiosios taurės pusfinalį (2017 kovo 28 d., antradienis, 22:19 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)